Fifa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bielu,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia sobota, 8 października 2011, 19:23 napisał

Ach ta odwieczna walka fanów PESa i FIFy, ja powiem szczerze, w pesa grałem tyle co u kolegi na PS2 w 2008, gra całkiem ciekawa, ale nie byłem przyzwyczajony do sterowania. Jak dla mnie największą przewagą fify nad pesem jest tryb menedżerski


Mi tryb menedżerski jest w ogóle nie potrzebny. Jeśli chcę być trenerem jakiegoś klubu, to odpalam sobie najnowszą edycję Football Managera. Mnie się w Pesie2011 spodobała opcja tworzenia swojej postaci.

Cytat

Bielu, jeśli chodzi o zmiany w fifie, to 08 i 12 różnią się znacząco, poczytaj sobie o Ultimate Team, naprawdę super pomysł, nie słyszałem o czymś podobnym w pesie


Kiedyś to sprawdzę, na razie jestem zajęty najnowszą edycja PESa 2012...
Sosna,
Ach ta odwieczna walka fanów PESa i FIFy, ja powiem szczerze, w pesa grałem tyle co u kolegi na PS2 w 2008, gra całkiem ciekawa, ale nie byłem przyzwyczajony do sterowania. Jak dla mnie największą przewagą fify nad pesem jest tryb menedżerski, to jest dla mnie argument bezdyskusyjny i całkowicie przekreślający pesa, jeżeli wyjdzie kiedyś pes z lepszym trybem menedżerskim od fify to na 95% się przerzucę.

Bielu, jeśli chodzi o zmiany w fifie, to 08 i 12 różnią się znacząco, poczytaj sobie o Ultimate Team, naprawdę super pomysł, nie słyszałem o czymś podobnym w pesie
Bielu,
Pomimo dosyć sporych doświadczeń związanych z Fifą, bo grałem w kilka części wybieram zdecydowanie Pesa. Moją pierwszą fifę była edycja 98, później przyszedł czas 2002 World Cup, 2005 i 2008. Dlaczego tak? Ponieważ w nich jest odczuwalna różnica w graniu. W zasadzie Fifa powinna wychodzić co jakieś 3-4 lata z odczuwalnymi różnicami, a nie ze zmianami kosmetycznymi tzn. nowe menu itd... W Pesie te zmiany są widoczne. W 2010 i 2011 grało się zupełnie inaczej. Ciekawe, jaka będzie najnowsza część...
Sosna,
Stary temat, ale odkopuję żeby spytać was o wrażenia z FIFy 12. Ostatnio kupiłem i powiem szczerze, że po niezbyt udanej moim zdaniem 11, najnowsza część fify prezentuje się bardzo dobrze. Wprowadzono nowy silnik fizyczny, sama rozgrywka stała się bardziej realistyczna, a przez to dużo trudniejsza, żeby dało się grać na w miarę dopasowanym do naszych umiejętności poziomie trzeba sporo pokombinować w ustawieniach. Sporo zmian zaszło również w trybie menedżerskim, w którym nie zarządzamy już stadionem, czy personelem, nie jest to naszym zadaniem mamy, określony budżet finansowy i musimy się go trzymać, po wielu latach poprzedniego systemu, taka zmiana wychodzi grze na dobre.
Pyjak,
Z takimi błędami jak ty się nie spotkałem ;] Za to wkurzają mnie Polscy komentatorzy. Dlatego zwykle wolę ang. wersję większe emocje ;]
Sosna,
Ale Fifa ma bardzo wiele błędów, np. komentarze, często są błędne, raz trafiłem w poprzeczkę, a piłka się od niej odbiła i wpadła w bramkarza, a ten choć leżał bez problemu ją złapał, raz sobie biegnę środkiem boiska i podchodzi do mnie rywal, no i nagle gwizdek, że go faulowałem niby
Ale i tak lubię tą grę
A jeśli chodzi o PES to nie temat o tej grze, jeśli chcecie o nim pogadać to załóżcie nowy
Pyjak,
Ale z 08 jedna mi sie podoba ;] Zawsze kochałem Fifę bo Pes mnie odstraszał grafą ;] Ale jak zagrałem w Next-genówkę PES to jednak widze że pod grywalnością PES wymiata ;] Ale Lubie tak i Fife jak i PES jakby połączyć gry to było by dopiero gierka ;] A co do innych części EA Sports: Złoty rok [przynajmniej dla mnie] to 2002 ;] Fifę kocham grać [eh te gole z połowy boiska za pomocą przewrotki ] NHL no po prostu tylko Big Hity były ;] No i oczywiście NBA 2002 gra najlepsza dla mnie z serii w następnych częściach za bardzo chcieli coś zmieniać [nie miałem problemu z trafieniem do kosza ;]] Choć przyznam że NBA 2008 [chyba] i te pokazy na najlepsze wsady itp
Theoden,
Trzeba przyznać, że nawet fajne piosenki grają w każdej części Fify. Tak samo jak we wszystkich grach EA Sports (NHL, NBA itp.). No i tych utworów całkiem sporo. Około 30 na jedną Fife.
Sosna,
Fakt, co nowsza część fify tym mniej zmian, mnie się najbardziej podoba fifa 06, pogrywam sobie czasem
Pyjak,
PES 08 kto zagrał wie że Fifa powtarza się co rok, wprowadzając jeden albo dwa zwody więcej i eksperymentowanie nad trudnością gry itp Ale Fifa jest lepsza jeśli chodzi o karierę tu muszę przyznać
Theoden,
Ebi Smoklarek wreszcie na okładkach FIFY! Czym sobie zasłużył? Noo, przynajmniej nie ma Cristiano Ronaldo .
FurryThales,
Grałem tylko w 2, czy tam 3 części Fify i nawet, nawet. Nie jestem maniakiem takich gier dlatego długo nie grałem
Sijansur,
Wierzcie mi, każda FIFA siada przy Pro Evolution Soccer 6 Konsola do neta podłączona i jazda z ludźmi
Radze Wam tą grę załatwić, jest o niebo fajniejsza, realistyczna i taktyczna. Nie jak FIFA, gdzie na chama biegłem i zawsze wszystkich przechodziłem. To się tyczy też najnowszej odsłony FIFY
DeBe,
Grałem chyba w większość części tej serii i najlepiej bawiłem się przy 06. Wolę jednak sobie pograć w PES'a, gdyż jest bardziej realistyczny.
Theoden,
Najfajniejsza gra sportowa jaką mam, czyli FIFA 2006. Nieprzepadam za grami sportowymi, ale od czasu do czasu zagrać mogę. To fajna gra, ale po dwóch tygodniach nudzi mi się. .
Qurnik,
ja a pro po nudzenia dodam ze na poczontku grałem z przyjemnosciom , a potem zeby juz skonczyc ostatni puchar i byc master of the fifa 2003
VL,
Grałem, ale tylko gdy mi się totalnie nudziło. NIe mam nic dio piłko kopanej, jednak fifa zrobiła się nudna, mam nadzieję że to sie zmieni
Deus,
Ogólnie cały cykl fifa mi się podobał, choć w te pierwsze to tak nie grałem. Wyjątkowo jakoś spodobała mi się FIFA 2003, sam nie wiem czemu... Jestem ciekawy do, którego roku bedą powstawały FIF'y hehe... Może do 3000 r. fajnie by to brzmiało FIFA 3000
Lord Andre,
fifa całkiem fajna gra wole cRPG albo strategie ale w fife 2002 tez se troszke pograłem
Qurnik,
fajna , tylko trzeba juz zmienic komentatorów i wprowadzic polskom lige ( w 2005 fifce bedzie 20 lig to moze i polska liga ? )i beedzie gicior
Wczytywanie...