Darnith w poszukiwaniu skarbów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tyrael,
Super to twoje opowiadanie .
Darnith,
Dodałem nową część. Komentujcie

[Dodano po 6 miesiącach]

Dzisiaj napisałem kolejny już fragment mojej opowieści Zapraszam do czytania i komentowania
Gość_Forgotten*,
Z fragmentu na fragment jestem coraz bardziej szalony xD Za niedługo będę Halastera Czarnego Płaszcza przypominał

Darnith, pisanie idzie Ci coraz lepiej Jest parę błędów, ale małych
Darnith,
Sądzę, że masz rację
razor,
I nastała wielka kontynuacja. Nie będę wystawiał oceny, bo postanowiłem, że zrobię to jak tekst się zakończy, to tak gwoli wyjaśnienia, żebyś się nie dopraszał jak zwykle . Co by tu rzec, a tak. Na przykład ten obraz przedstawiający wojnę orkowie vs ludzie. wojna to wiele bitew, wojna to ciężki marsz, strategiczne planowanie, głód i wyzysk. Jak jeden obraz miałby przedstawić to wszystko? Lepiej pasowałaby np. zamiast wojny, największa bitwa.

Cytat

Gdy tylko weszli, wyjął swój wielki miecz i rzucił się do ataku.

To zdanie brzmi dziwnie, nie wiadomo kto, co i do kogo. Może lepiej by było: Gdy tylko wojownicy weszli, ork wyjął swój wielki miecz i rzucił się do ataku. Jak sądzisz ?
^ZORG,
Oceny nie wystawie bo jak dla mnie za dużo tego do czytania (musiał bym czytać całe op). Ten fragment jak dla nie jest niezły - śmieszny
Darnith,
Dzięki za ukazanie mi błędów. Już je poprawiłem. Jaka ocena tego fragmentu? chociaż właściwie jest tak krótki, że nie ma co oceniać...
^ZORG,
No tak.Całego op nie czytałem bo pracuje nad swoim ale po pierwszych fragmentach coś mi to przypominało

[Dodano po 6 dniach]

Cytat

- Będą koty! O! już m,i jeden miauczy do ucha, że one muszą być!
i

Cytat

Z prawej strony leżały instrumenty oraz fotel. na końcu były


Brakuje tu dużych liter. Fabuły nie skomentuje bo nie czytałem całego op. ale dobrze, że to kontynuujesz. A z treści jest ok
razor,
Nie mówcie, że chcecie reaktywacji tekstu, z całym szacunkiem dla autora, myślałem, że to niewypał, który już dawno padł. ZORG, przecież to i tak prawie świat Gothica
^ZORG,
Tak tak ale dla mnie codziennie od 11 i przez następne 4 godziny nie ma nic innego na świecie niż komputer a pisząc to siedzę przy komputerze.Idę zjeść...śniadanie...ups...jutro tu wrócę!
Kiyuku,
Natomiast ja wyrażę się w prostym zdaniu: Po przeczytaniu tekstu nastąpiło załamanie nerwowe. Opowiadanie według mnie dość nudne. Fakt że może jest to pierwsze opowiadanie Darnitha, ale myślałem że ma więcej wyobraźni.

Zorg - (nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem) ale nie wokół Gier świat się kręci
^ZORG,
Opowiadanie jest fajne!Oczywiście mogę ponarzekać na słownictwo itp ale myślę że pisanie rozwija.
Pisząc powieści rozwijasz wyobraźnie oraz słownictwo tak jak w przypadku czytania.
Słaby pisarz który ciągle będzie próbował i stosował się do uwag innych w końcu stanie się zawodowcem(trochę talentu nie zaszkodzi) i przerośnie swoich mistrzów


Mój pomysł na opowiadanie:Historia Gothic'a ,NVN'a czy Morrka
(Gothic byłby najlepszy!)
Gość_Galariel Kensei 25lvl*,
Urm.... troll psuje opowiadanie. Krótkie, nudne jak flaki z olejem, horda orków ukrywająca się w tuneliku i mag ognia który nie umie rzucić jakiegoś prostego czaru by rozświetlić ciemność... A o pochodni buszmeni nie słyszeli? Patyk i pstryknięcie od niechcenia palcami Darnitha. Latarka lepsza? I nie mów cięgle 'Luyanki' a potem 'Darnith' i znów 'Luyanki'.
Miveda,
Przeczytałam, choć poczułam się jak w świecie Gothica i Warcrafta. Zwłaszcza świat podobny do Gothica inspiruje wiele osób - mam nadzieję, że starać się jednak będą stworzyć coś bardziej autorskiego, swojego.
Te dialogi...brak w nich opisu zachowań postaci - chociażby np:
- Odsuń się - pogroził mu okutą w stal rękawicą
- Zapomnij - jego wyraz twarzy mówił stanowcze nie jego rozkazowi.
Korzystanie z nicków użytkowników bez ich zgody to ich sprawa - swojego się nie doszukałam, więc osobiście nie przeszkadza mi to
Tamc.,
No Panowie, własnym oczom nie wierzę! ;o

Nie macie w ogóle rozumu?! Dopiero co dostaliście ostrzeżenia, otrzymaliście tą pro - Troll'owską grupę, każdy ma Was na oku, a już zaczynacie swoje.

Post Innosa
Post Luyanki Werpolterop
Post Innosa
Post Luyanki Werpolterop
Post Innosa
Post Luyanki Werpolterop

! ;o

Nie macie gg? Piszecie po jednym zdaniu i jeb, wysyłacie. ;o

Ogarnijcie się proszę, bo naprawdę będe za Wami tęsknić.

Ludziee...
Luyanki Werpolterop,
Czyli nie miałeś weny twórczej. Mógł też puścić kulę ognia, żeby na chwilę oświetlić przejście lub mogli użyć pochodni.
Darnith,
Niestety, nie mogło, bo Darnith jest magiem ognia, więc on potrafi rzucać tylko czary zadające obrażenia od ognia.
A co do tego, że krótki fragment to dlatego, bo miałem mało czasu a obiecywałem, że w sobotę dodam kolejny fragment więc dotrzymałem słowa.
Luyanki Werpolterop,
Może być, są małe niedociągnięcia w pisowni, że np. brakuje spacji. Ale ogólnie jest dobrze tylko czemu takie krótkie?
I też wydaje mi się dziwne z tą latarką. Nie mogło być, że Darnith użył zaklęcia światła?
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik razor dnia nie, 01 cze 2008 - 09:04 napisał

Innos , latarka? gdzie w tego typu świecie jest latarka? Chyba , że jest coś, o czym nie wiem . Ogólnie słabo, kupa błędów, jedna z najsłabszych części 5,4/10.


Dobrze, mogły się pojawić.
Co do latartki to nie wiem. Tak jakoś mi się napisało.
No a możesz mi powiedzieć, jakie to są błędy? napisz, wtedy kolejny fragment będzie lepszy.
razor,
Innos , latarka? gdzie w tego typu świecie jest latarka? Chyba , że jest coś, o czym nie wiem . Ogólnie słabo, kupa błędów, jedna z najsłabszych części 5,4/10.
Wczytywanie...