Co i siamto - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Bo przewidział, że w następnym poście będzie wywiad o papugę
Melzar Mizzrym,
A może wspomniałem właśnie dlatego że nie chcę wam powiedzie ć?
Kresselack,
Jasne, że nam powie. Gdyby nie zamierzał powiedzieć, to by nawet nie wspominał
Sosna,
Może jednak powiesz jak się nazywa, jesteśmy ciekawi
Melzar Mizzrym,
x) Ty masz jakąś obsesje? Nie to nie ona. To miła sąsiadka.

[Dodano po 2 dniach]

ta papuga to alkoholik stary:P nie powiem jak sie nazywa bo bedzie sie smiac
Marigold,
Pewnie Clody:P
Desdeamona,
Biedna ta papuga
No i fajny ktoś ma tyłek
Sosna,
Fajne zdjęcia w szczególności to z pomarańczowym drzewem, w pierwszym momencie zdawało mi się, że to jakiś wybuch na pustyni z filmu jakiegoś
Melzar Mizzrym,
kiedyś zrobione miałem jak Brian Welsh, ale tylko na godzinę, dwie bo wyglądałem po prostu źllęę. no tak może jeszcze krzyżem mnie zaczniesz odpędzać



[Dodano po 3 miesiącach]

http://img72.imageshack.us/my.php?image=redddddingpa5.jpg
pare fotek ;p duzo ich mam z podróży ale niestety większość nie dla dzieci albo po prostu nie chce mi sie wklejac ;p













Marigold,
A będę mogła zapleść warkoczyki?:> *tak dla bezpieczeństwa chowa ponad pół metra włosów pod kaptur i nakłada na to kask motocyklowy*
Kresselack,
Burza dzikich włosów ma w sobie większe piękno, niż sterta ślicznie uczesanych kłaków. Po co komu grzebień?
Melzar Mizzrym,
Jeżeli tkniesz kiedyś mnie grzebieniem, to nawet kask czy kombinezon antynuklearny nie poskutkuje Tzn. nie że się nie czesze ale te uczesanie jakieś za trwałe mi się wydaje.. dużo za trwałe ;p 'Przynajmniej nie wyglądasz jak edward nożycoręki' komentarz matki xp
Marigold,
Muszę zanotować, by zabrać ze sobą jakiś kask, jeśli kiedykolwiek będziemy mieli na siebie gdzieś wpaść;p
Melzar Mizzrym,
Chyba tak do trumien raczej nie dają internetu.
Marigold,
Skończyło się dobrze = przeżyłeś?
Melzar Mizzrym,
Ślepaś? To Adix

Tutaj nie ma takich nieszczęśliwych ale gdy dorwała siedo lustra było gorzej, choć i tak skończyło się... emmm dobrze? chociaż tak mi te włosy zrobiła, że nadal są takie.. proste i pofalowane *wsadza sobie palec do gardła*
Marigold,
Znowu Clody? Jak mogłeś ją tak skrzywdzić, okropniku? Patrz, jakie ma tu nieszczęśliwe oczy!
Melzar Mizzrym,
Cmentarzy osobiście nie lubię, bo zawsze kojarzą mi się z przepełnieniem(ludźmi, tymi martwymi też), zaduchem. Mimo iż jest to przestrzeń, to są to jedyne miejsca gdzie czuję się klaustrofobikiem, gdzie odczuwam to bardzo silnie ;p Jedynię nocą w 1 listopada. Wtedy można spokojnie ze znajomymi usiąść i się kulturalnie upić winem. Cmentarze wyglądają dobrze, tylko na zdjęciach ;p

[Dodano po 2 miesiącach]


Ten przekacowany, brudny, nie śpiący od prawie 5 dni, koleś z papierosem to oczywiście ja w spodniach koleżanki, która mnie w nocy dorwała z grzebieniem i zrobiła z moich włosów jakieś pedalskie równe uczesanie....

To ja ją dorwałem z maszynką x]

Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mezlar Mizzrym dnia śro, 07 maj 2008 - 07:22 napisał

Na mózg Ci padło? ;p

Siedemnaście lat temu.

;>

Co do nowych fotek, cmentarz, cmenatrz... 5 - ładne zdjęcie.

że.też.ja.lubię.cmentarze.
Melzar Mizzrym,
Na mózg Ci padło? ;p
Wczytywanie...