Czarno-biało-kolorowo. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Desdeamona,
No to życzę im powodzenia
Kresselack,
Bob, a dla mnie jesteś po prostu żałosnym typkiem za przeproszeniem Zdjęcia nie robi się dlatego, że ma się za dużo pamięci w aparacie/niezużytą kliszę. To, że widzę tu coś więcej, to efekt mojej wyobraźni. Interpretować zdjęcie można na wiele sposobów, więc Twoja krytyka mojej osoby to po prostu błazenada. Przeszkadza Ci fakt, że mogę inaczej niż Ty podchodzić do czyjejś twórczości? Przykro mi, ale niezbyt szanuję Twoje zdanie, zwłaszcza, że sam przedstawiasz się jako alkoholik z 20 letnim doświadczeniem w fachu

Des, bez urazy Znam ludzi, którzy by zaprezentować ciekawą kompozycją robią ohydniejsze rzeczy
Bob Kelso,
To się 'od nas' nie wyróżniasz
Yarpen Gottzorn,
A mi się wydaje, że zdjęcie zgiętego krzyża miało być symbolicznym "nadinterpretacyjnym przegięciem pały";)
Ale wy bzdury gadacie;]
Desdeamona,
Magiczne drzwi znajdziesz w Lublinie

A rybę taką znalazłam i nie tknęłabym jej za nic w świecie. Miała resztki zębów.
Bob Kelso,
Nie ma nic bardziej zabawnego jak krytyk amator dopatrujący się jakiejś 'głębi' A czy musi mieć? Może po prostu zdjęcie ma ujmować swoją kompozycją, każdym elementem, kolorystyką. Tak czy siak nie ma to jak się dopatrywać. W Des to Ty nie siedzisz No chyba że się mylę.

Co do ryby, pewnie naturalna chciałoby Ci się sięgać po jakieś zgniłe gówno by specjalnie je ustawiać? No tak, zawsze można przekopać

drzwi są magiczne:P
Co do reszty zostało już powiedziane.


....
...
Ps. Kościół upada odkąd powstał xD
Kresselack,
Ten rybi szkielet to Twoja kompozycja (), czy stworzyła go natura? Jeśli 1, to masz dziwne pomysły, jeśli 2, to trafiła Ci się niezła sytuacja

Podoba mi się rybka i wygięty krzyż (ma głębię - upadek Kościoła, jak dla mnie).
Desdeamona,
Nie wiedziałam, że to stary motyw
Samo to zdjęcie jest baaardzo stare


[Dodano po 6 miesiącach]


Nowa porcja nie całkiem nowych zdjęć

1.

2.

3.

4.

5.
krag,
Zdjęcia na duży plus Wszystkie czarno białe. Lubię ten typ szczególnie podoba mi się numerek 12

Jedynie do pierwszego mogę się przyczepić że to cholernie stary motyw zdjęć. Wiele moich znajomych już robiło coś podobnego. No i te kolory... bleee!

Biel i czerń <3
Desdeamona,
W tym drugim nie miało być jaja xD
Enemir Orme,
Z Mikołajem jest w dechę, że tak się wyrażę. Co prawda miejscami trzeba się zastanowić czy ta marchewka leży na nim, czy mu wyrasta.

A ten drugi jakoś nie przypadł mi do mego skromnego gustu. Dla mnie jakoś nie ma w nim jaja. Może i nie miało być, no ale cóż...

Te, Yarp, u mojej babci wiszą jelenie na rykowisku, ty się nie śmiej:P
Desdeamona,




A to moje takie dwa ulubione rysunki
Nitrea Celebgwaew,
Cóż.. Jakby to powiedziała pewna kobieta tutaj - to nie patrz? Rozumiem, że bw w nadmiarze potrafi człowieka zmęczyć, ale nie lubię generalizowania. Nie wspomniałaś, że wszystkie, jak również ja nie powiedziałam, że tak twierdzisz . Po prostu określenie zdjeć biało-czarnych jako zdjeć emo mnie rozbawiło i postanowiłam wyrazić swoją opinię w temacie. To, że emo lubią robić sobie zdjecia akurat w takiej kolorystyce raczej nieupoważnia do takiego podsumowania zdjęć Des czy dowolnej innej osoby/generalizacji.

@ Ps. Owszem - mniej więcej na tym poziomie co mówienie do osób od siebie starszych per 'dziecko'. W dowolnym celu. I to było czepianie się interpunkcji z tego co pamiętam...

I moze skończmy zanim się krew poleje
Atis,
1. Kiedy widzisz same czarno białe zdjęcia od przeszło roku, masz już po prostu dość. Twój mózg przestaje funkcjonować normalnie. Łakniesz czegoś z kolorowym akcentem.
2. Kiedy wspomniałam, że wszystkie czarno białe zdjęcia są EMO?

P.S. Czepianie się szyku zdania i przenośni to tani chwyt. Bardzo tani.
Nitrea Celebgwaew,
Się uśmiałam czytając niektóre wypowiedzi :)". zdjęcia mnie nie zachwyciły jakoś straszliwie - po prostu nie mój przedział tematyczny, ale znam trochę ludzi, którym do pięt się nie umywam, a by je docenili - zwłaszcza że widać w nich pewną oryginalność i własny sposób fotografowania świata .

A teraz jeszcze się trochę poznęcam nad niektórymi: 1. temat Emo jest już po prostu nudny - darujcie sobie . 2. Atis, nie obraź się, ale stwierdzenie, że czarno-białe zdjęcia są EMO, smutne itp,. jest jednym z głupszych zdań jakie słyszałam o fotografii - na tym polega kunszt fotografa, ze ptorafi w bw umieścić więcej emocji, niż w kolorze. 3. EMOs zjadający kogoś żywcem? czy to nie byłoby pogwałcenie ich zasad życia?

ps. A dzieci nie robimy .
Yarpen Gottzorn,
Ga-ga, gu-gu? *Dziecko zapaplało.* ;]
Nadinterpretacja jest wynikiem złego przekazu który się interpretuje, a nie złego toku myślenia;) Ja zinterpretowałem to tak, a nie inaczej, a jeśli to interpretacja zła to wybacz:)
Atis,
Ale nikt tu się nie ma wkurzać. Chyba, że ja, bo jestem przewrażliwiona.
Lubisz krytykę? Bardzo dobrze. Ja też.
Ja cię absolutnie nie zamierzam obrażać, ani nic w tym stylu. Po prostu takie mam odczucia. A jak nie widzę, to najwyraźniej znaczy, że:
1. Jestem idiotą (najbardziej prawdopodobna wersja)
2. Nie znam się na fotografii
3. Potrzebuję iść do okulisty.

Yarpen, a ja powiem, że nie powiedziałam, że KAŻDE ŁADNE ZDJĘCIE MUSI MIEĆ GŁĘBIĘ CZY PRZEKAZ. Nie róbcie dzieci nadinterpretacji.
Desdeamona,
Atis- to nie zdjęcia, które pstrykałam byle czemu, byle komu i pod byle jakim kątem. Ale mniejsza, Ty tego nie widzisz, ja się nie wkurzam i ogółem lubię krytykę, bo utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że jest dobrze.

Yarp-jak nadal będziesz taki nieznośny czasami to Cię tam wrzucimy, do studni, chop.
Yarpen Gottzorn,
Eeee, to mnie bardziej przeraża studnia, która kojarzy mi się z filmem "The Ring". Brrr, aż mi ciary przeszły.
PaniBogHalina,
Zdjęcia i to, że masz chęć się nimi zajmować, jest przepiękne. O. To poświęcony czas, to chęci i starania.

7, 10, 11 - są przepiękne.
11 - urzekło mnie jak żadne inne zdjęcie dawno nie.
12 - niesie ze sobą jakiś niepokój- chyba za dużo książek fantastycznych, gdzie wspomniany był mostek, a historie z nim związane były właśnie niepokojące.
Wczytywanie...