Tony Hawk - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Grałem tylko w 2gą, 3cią, oraz 4rtą część Tony Hawk'a. 4rta chyba mnie się najbardziej spodobała, tą wolnością
Lord Andre,
heh znowu jestem orginalny nie lubie tonego 4 jakos mi sie nie podoba 3 był nawet fajny ale najlepszy moim zdaniem był tony 2 lubiałem te gre spoko klasyk
Saturas,
chyba najbardziej interesującą zęścią jest thug Tony hawk underground
można tam jeździćsamochodami i moim zdaniem najelpszy system kariery.
Qurnik,
ja chciałem kupić TH4 , ale ze juz nie lubię hh nie kupiłem i w ogóle , wolę za te kase kupic se jakąs płyte audio
Minias,
Raczej chodziło mi o takie o BMX i tym podobne W końcu tematyka prawie taka sama
VL,
jakie inne? CHyba o deskorolce nie ma innych oprócz Tonego Więc wybóru za dużego nie ma
Minias,
lol piszesz to drugi raz ;p
A ja lubie th 3 i 4 choć oczywiscie cztery lepszy.
Może nie zaskakuje, ale na realu dażę deske jakotaką sympatią (kiedyś sie jeździło ;]) więc gra suuper. I jedyna taka, ktora sie wybiła. Inne są w tyle
Pavel,
Najlepsze to są filmiki np. te z glebami A od THPS3 4 różni sie braniem zadań, dla mnie lepszym.
VL,
Grałem trochę w TH 4 i co moge powiedzieć, fajne gleby, fajne triki, fajne postacie (jedi wymiata:P) i ogólnie spoko gierka.
Qurnik,
gra moze byc , osobiscie jednak nie lubie deski wiec nie wywołała we mnie entuzjazmu
Pavel,
Tony 4 bardziej mi sie podoba. Ma lepszy tryb z zadaniami i troche więcej specjali.
Deus,

Użytkownik Lord_Patos dnia Jul 30 2004, 09:49 PM napisał

Deus jak ty ufasz polskim wydawcą....stary żadko kiedy gra wychodzi na czas , PATRZ : GII : NK , napewno się przesunie.
A co do drugiego to sądzę Adi że są podobne , może i więcej trików ale grafa podobna.

Ja Patos im NIE UFAM, ja tylko powtarzam co oni mówią! Chłopak sie pytał to mu ulżyć chciałem Teraz już wie kiedy mniej-więcej można się tej gry spodziewać
Lord_Patos,
Deus jak ty ufasz polskim wydawcą....stary żadko kiedy gra wychodzi na czas , PATRZ : GII : NK , napewno się przesunie.
A co do drugiego to sądzę Adi że są podobne , może i więcej trików ale grafa podobna.
Deus,
Premierę Tony Hawk's Underground [na PS2] zapowiedziano na listopad tego roku, co do fanów Tonego posiadających PC'ta, będą oni musieli sobie jeszcze troche poczekać, nie wiadomo kiedy gra zostanie wydana na ich platformę, choć już pewne jest, że wyjdzie. [informacje są rzetelne, nie jest to mój wymysł]

Co do twojego drugiego pytania Adi to także uważam, że czwórka jest lepsza od trójki Poprostu więcej bajerów, lepsza grafa...
Adi_PL,
A uważasz że Tony 4 jest lepszy od 3? Bo ja tak nie mysle.
Lord_Patos,
Zdaje mi się że gdzieś widziałem reklamę ale nie pamiętam.....chyba na przełomien 04/05 albo później napewno nie wcześniej.
Ja co do THPS 3 to bardzo mi się podoba.
Fajna zręcznościówka na deskorolkach , troche słaba grafika ale muza i triki dobre.
Adi_PL,
Mam pytanie wiecie może kiedy wyjdzie Tony Hawk Underground ? I co myślicie o super Tonym 3?
Wczytywanie...