Świetlne miecze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Uninnamunty*,

Cytat

Nie próbowałem, ale wśród kodów, które wpisujesz edytując swkotor.ini jest coś takiego: Cytat addlevel # - zwiększa poziom o wybraną wartość (zła wartość obniża poziom) addexp # - zwiększenie punktów doświadczenia (zła wartość zmniejsza ilość punktów)

Jak inaczej mozna to rozumiec haha
krzyslewy,
Ja bardzo lubię walczyć dwoma mieczami, a kolor miecz świetlnego to miałem niebieski, a w KOTOR2 fioletowy - podwójny, bo dwoma nie opłacało się grać
Obserwator,
Najbardziej lubię walczyć podwójnym mieczem świetlnym lub dwoma. Kolor miecza to niebieski lub fioletowy.Jeśli chodzi o dwie lightsabers to dobrze by było gdyby jeden z nich był krótki.Wspomniane zostało tutaj,że postać wyszkolona w walce jedną bronią jest słaba.Zgadzam się z tym, bo to jest marnowanie potencjału postaci.Ugh pamietam jak miałem kiedyś tak wyszkoloną postać, więc z Malakiem miałem największe problemy.
Shiver,
Skoro mowa o KotOR I to na początku wspomnę, że poziom trudności walk jest banalnie prosty. Postać typu soldier 8 lvl/ Jedi guardian 12 lvl, ze spora siłą, dwoma lightsaberami [lub podwójnym] i najbardziej zaawansowaną Force Speed [Master Speed?] - po prostu idzie przed siebie i kładzie wszystko co mu stanie na drodze. I to nawet bez wsparcia drużyny. Jak jest więcej przeciwników to na starcie ich Force Wavem częstujemy i po kolei, tniemy jednego po drugim. Wręcz paść ze znudzenia można... Więc to jakie umieścimy w mieczykach kryształy ma marginalny wpływ na walkę. Czy załatwimy wroga w trzy, dwie czy w jedną rundę nie ma większego znaczenia. Dla mnie liczy się tylko... kolor i to jak się komponuje z ogólny wyglądem postaci. Oczywiście to już kwestia indywidualnego gustu.
Ja zwykle grałem łysym Azjatą z bródką, w ciemnych szatach z podwójnym mieczem o fioletowym "ostrzu". Jest w tych "kijach świetlnych" coś takiego że nie mogę się im oprzeć
kwakwarakwa,
W kotorze 2 odpalenie z 7 formą walki i szybkością owocuje 3-4x zadane dmg ;]nie kiedy ok 40. A po za tym mam słabość do czarnego stroju i niebieskiego miecza świetlnego. xD
Dinagon,
Ja mam już taką słabość do dwóch zielonych mieczy. Ładujemy walkę dwiema broniami i mamy w połowie gry trafienie po 21 na rękę Chociaż podwójnym też nie pogardzę xD
kwakwarakwa,
Sebix ma racje. Bo wolę mieć lepszą obronę i skuteczność ataku. A dmg też da się wymaxymalizować np. Kotor 2. Superior energy cell, kryształ upari, sigil, Adegan lens, deflection emiter. W sumie miecz świetlny w kotor 2 zadawał obrażenia od 10-51 dodaj formę VII Yu-yo zadawane dmg x2 + szybkość i grad ciosów. Mówię wam, miecz tnie jak marzenie przy tym dobra obrona, wysoka kostka oraz obrażenia. ;]
sebix,
Jeden miecz świetlny ze względu na klimat starych dobrych SW No i największa obrona później wystarczy używać ciągle gradu ciosów na szybkości i kosi aż miło a życia traci się prawie nic
bobekzaglady,
dwa długie, niebieski i fioletowy (gram obrońcą jedi o jasnej stronie mocy, więc pasuje akurat )
Turin Mroczny,
Ja lubie walczyć dwoma lub tym o podwójnym ostrzu. Fiolet rządzi
saelbeth,
2 miecze ofc i też z najlepszymi krychami
Lenwe,
Ja byłem obleśnie(po zdobyciu drugiej mapy już miał na maksa jasną stronę*plask w czoło*) dobrym Obrońcą Jedi imieniem Luq. Zakosiłem Bastylii jej podwójnego zaraz przed wyruszenemm do szkoły Jedi i już jej go nie oddałem. Kolor żółty ,o się spodobał czasem zmieniałem na zielony. I niech nikt nie mówi mi, że podwójny jest słaby bo nie pamiętam żeby mnie pan Malak dotkiliwie poharatał przed tym jak padł po kilku ciosach.
ps. okropnie podobały mi się animacje walki tym mieczem
Gość_Guest*,
Jaki rodzaj miecza zaproponowalibyście mi w KotOR-ze 2???
Jedi,
@up
Dlatego jest sens wybrać styl walki zależnie od klasy a nie tak jak większość bo fajnie wygląda
Atis,
No cóż. Zawsze jest coś za coś.
Jedi,
Dwa miecze albo jeden miecz jeden ma większą obrone i skuteczność ataku a dwa mają więszy dmg.
Kresselack,
Mam receptę na bardzo dobre miecze dla gracza walczącego dwoma lightsaberami. Na stacji unoszącej się nad Yavin można zakupić dwa fantastyczne kryształy, które wkładamy zamiast tych dających kolor. Moje miecze wyglądały tak:
- Opończa Mocy, Sigil oraz Solari
- Serce Obrońcy, Opila i Perła Smoka
Miodzio Radzę wypróbować.
matill,
To jest właśnie wyższość dwóch mieczy od podwójnego dwa długie mają ten sam atak a mieści się w nich dwa razy więcej kryształów. żeby nie off-topować to walczę albo dwoma mieczami zwykłymi niebieski i czerwony lub podwójny czerwony bo lubię ds
Kresselack,
Dwa miecze, bezkonkurencyjnie. W KotOR podobały mi się animacje walki tą bronią i prędkość walki (chociaż DMG nie są bardzo wysokie). Podwójny miecz wolałem w SW: JK JA.
Delan C,
Ja walcze długim fioletowym i krótkim zielonym i jakoś pokonałem Malaka.
Wczytywanie...