Mari - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Buka,
Co? Czemu?
Marigold,
Phi *sfochana.*
Buka,
Co tam?
Marigold,
Heeeej no. Phi. Ty też przeciw mnie? *słodkie, smutne, szaro-niebieskie oczyska wlepione w Glizdusia*
Ryld,
Kochaną? Ja patrzę, że z czasem nowe przymiotniki sobie wynajdujesz. Ale oczywiście że jesteś. Jak najbardziej. Jestem tak samo uczciwy jak na zlocie
Marigold,
Hola, hola, ja JESTEM małą, słodką i KOCHANĄ blondynką;p Glizduś no, jakie kłamać?;p
Ryld,
Ogólnikowych nazw nie potrzebujesz ale małą, słodką blondynką to wszystkim się karzesz nazywać. (Jakże to okrutne się okazało że na zlocie tylko ja potrafiłem kłamać )
Gość_Mari*,
Oczywiście, że wysokie:) Po prostu nie lubię przypisywać się do istów, istek, rian, gan i tak dalej. Nie jest mi to do szczęścia potrzebne.
Cenię sobie wolność, niezależność (w tym także finansową), nie chcę przez płeć zarabiać mniej od mężczyzn. Czy muszę mówić o sobie jak o feministce?
Od dłuższego czasu nie jem mięsa - czy to oznacza, że jestem wegetarianką?
Co jakiś czas wyjeżdżam - czy mam prawo nazwać się podróżniczką?
Wiem, kim jestem. Wydaje mi się, że nie potrzebuję ogólnikowych nazw:)
Beron Heavyhand,
Oo... widzę masz Bardzo wysokie mniemanie o sobie
Gość_Mari*,
Jestem nikim;)
Courun Yauntyrr,
Jesteś feministką?
Gość_Mari*,
Oj odczep się od mojej niezdarności;p Bo Cię znów coś optaka!;p
Przecież ja nie jestem niezdarna.
Buka,
Bo pingwin(na lądzie) jest tak samo niezdarny jak Ty.
Gość_Mari*,
Nie mam pojęcia, jakie zwierzę mogłoby do mnie pasować. Kiedyś myślałam, że coś większego z kotowatych, trochę niezdarnego, ale to chyba też nie to.
Na pewno nie pingwin xD nie wiem dlaczego mu się to tak skojarzyło^^" Głupi jest;p
Buka,
Pingwinem.XD
Nitrea Celebgwaew,
Twoja kolej. Twoja dajmona byłaby...?
Marigold,
Co oho?;p

Ruda, oczywiście że to wiem, dzięki za przypomnienie;p

... tralala, lajlajlaj *gwiżdże*
Buka,
Oho
nemezis,
Mari kochamy cię!
podpisano:
Wierni Fani XD
Marigold,
Nie naciągaj;p
Wczytywanie...