Postal 2

Oczywiście to, co robię w Postalu, ma się nijak do tego, co robię w prawdziwym świecie. Aż tak źle ze mną nie jest.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Easy Tokar Takie czasy. Każdy się musi jakoś wybić... Ten ćpa, ten udaje niespełnionego artystę, ten się tnie bo go świat nie rozumie, ten się upija na wyścigi by przyszpanować, a ten udaje psychopatę mimo, że omdlewa przy filetowaniu kurczaka .
Odpowiedz
Nie, bez przesady, przy filetowaniu kurczaka to jeszcze nie mdleję...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Po prostu Ekhtelion mi się w głowie nie mieści, żeby tak kaszaniastą grę jak Postal 2 wielbić Toż to ewenement na skalę światową, nawet jak ktoś chce się wybić i pochwalić, że jest taki super mrrrroczny i mu nie podskakiwać :~)

No, ale człowiek codziennie poznaje nowe rzeczy, to w sumie nie mam co się dziwić :')

Raphagorn istnieje dosyć duża szansa, że za 4 lata zmądrzejesz i zaczniesz grać coś z większą inwencją i grywalnością Oby...
Odpowiedz
Za 4 lata będę mógł grać w Gothica 3, bo on jest od 16 lat A Postal i tak jest fajny i cokolwiek o tym, Tokar, sądzisz, ja i tak będę w niego grał bo on rulez.
HAHAHAHAHAHAHA!!!
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Gra jak gra ale genialna ona nie jest, nie wiem z 30 minut pograłem? I miałem jej może nie dosyć ale była nudna dość...
Odpowiedz
Ciekawe w tej grze są chyba tylko teksty bohatera i NABIJANIE kota na obrzyn... Leżałem ze śmiechu jak to zobaczyłem!!!
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Muszę tu zacytować tekst z byłego miesięcznika GameStar: "Postal 2 - Postał dwa. Symulator stania w kolejce. Polecamy wielbicielom Poczty Polskiej" .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Również miałem ten numer GameStar'a, myślałem że padnę jak przeczytałem ten tekst

A co do Postala 2, gierka z lekka chora, niby to tylko gra ale jednak sikanie na kogoś to rzecz trochę nie na miejscu Gierka dobra jak ktoś ma zły dzień, można się wyżyć na biednych ludziach
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Postal 2 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...