Kiyuku

A co tam:ja też robie temat o sobie
Imię:Szczepan
Nazwisko:Sochacki
Lat:[odsyłam do profilu]
Ułubione gatunki gier:cRPG,RPG,MMORPG
Miejsce zamieszkania:Sandomierz,najgorsza dzielnica-szaro,buro czyli jednym słowem szpital
Zainteresowania:gry,piłka nożna i żartowanie z kolegami
Ulubiony film:Kung Pow:Wejście wybrańca

Jakieś pytania???Zadaj je tutaj!
Odpowiedz
W fae grasz? Jak nie, to nie mam więcej pytań.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Tak gram.Dla potwierdzenia tego zdania mój nick to Estuan
Odpowiedz

Cytat

W fae grasz? Jak nie, to nie mam więcej pytań.

Czyżbyś rozmawiał tylko z "Faeruńczykami"? XD

Ulubione gry?
Ulubiona muzyka?
Ulubieni wykonawcy?
Ulubione książki?
Czytasz komiksy?
Jeśli tak, to jakie?
Odpowiedz
Jak trafiłeś do GE?
Podejście do życia?
Ulubiony sport?
Plany na przyszłość?
Odpowiedz

Cytat

Ulubiony sport?

Cytat

Zainteresowania:gry,piłka nożna

Na to już chyba masz odpowiedź. Chyba że ma więcej ulubionych sportów. ;p

Ulubiony film?
Dlaczego grasz tylko w gry gatunku RPG?
Rodzeństwo?

Na razie tyle.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia nie, 13 kwi 2008 - 17:28 napisał

Ulubiony film?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia nie, 13 kwi 2008 - 15:48 napisał

Ulubiony film:Kung Pow:Wejście wybrańca

Na to również.

Ulubiona gra cRPG?
Odpowiedz

Cytat

Na to również.

Załatwiłeś mnie.

Cytat

Ulubiona gra cRPG?

Pewnie Gothic. xD

Powodzenie w nauce?
Ile czasu spędzasz przed komputerem dziennie?
Odpowiedz
Nie, nie tylko. Ale skoro gra, to można podrążyć temat.

Jakieś zwierzątko?
Ulubione mięsko?
Czy uważasz, że władcy fae nadużywają swoich praw? (Uwaga, ostatnie pytanie jest podchwytliwe)
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Skąd nick?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dabu dnia nie, 13 kwi 2008 - 16:05 napisał

Czyżbyś rozmawiał tylko z "Faeruńczykami"? XD

Ulubione gry?
Ulubiona muzyka?
Ulubieni wykonawcy?
Ulubione książki?
Czytasz komiksy?
Jeśli tak, to jakie?



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnok Smith dnia nie, 13 kwi 2008 - 16:19 napisał

Jak trafiłeś do GE?
Podejście do życia?
Ulubiony sport?
Plany na przyszłość?



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia nie, 13 kwi 2008 - 17:23 napisał

Na to już chyba masz odpowiedź. Chyba że ma więcej ulubionych sportów. ;p

Ulubiony film?
Dlaczego grasz tylko w gry gatunku RPG?
Rodzeństwo?

Na razie tyle.



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnok Smith dnia nie, 13 kwi 2008 - 17:36 napisał

Na to również.

Ulubiona gra cRPG?



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia nie, 13 kwi 2008 - 17:45 napisał

Załatwiłeś mnie.

Pewnie Gothic. xD

Powodzenie w nauce?
Ile czasu spędzasz przed komputerem dziennie?



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia nie, 13 kwi 2008 - 18:30 napisał

Nie, nie tylko. Ale skoro gra, to można podrążyć temat.

Jakieś zwierzątko?
Ulubione mięsko?
Czy uważasz, że władcy fae nadużywają swoich praw? (Uwaga, ostatnie pytanie jest podchwytliwe)



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Innos96 dnia nie, 13 kwi 2008 - 20:10 napisał

Skąd nick?



No to posępna litania(długo nie wchodziłem na GE)
Ulubione gry:Heroes 3:The Armagedons Blade,Sąsiedzi z piekła rodem 2
Ulubiona muzyka:Nie słucham
Ulubieni wykonawcy:Patrz wyżej
Ulubione książki:Harry Potter i Insygnia Śmierci, Silmarilion
Czytasz komiksy:Jak nie mam co robić
Jeśli tak, to jakie:różne

Jak trafiłeś do GE:Sam już nie pamiętam...
Podejście do życia:Nie nawidze szkoły i nauczy...a nie zapędziłem się:lubię nauczyciela informatyki, przyrody i historii
Plany na przyszłość:Jak mi kupisz kryształową kulę to ci powiem

Dlaczego grasz tylko w gry gatunku RPG:Przeczytaj uważnie mego posta to się dowiesz
Rodzeństwo:2 siostry i brat

Ulubiona gra cRPG:Na razie w zbyt mało grałem by ją wybrać
Ile czasu spędzasz przed komputerem dziennie:ok. 1h
Powodzenie w nauce:na półrocze średnia 3.8(to przez niemiecki)i jak na razie zachowanie nieodpowiednie

Jakieś zwierzątko:Pies u babci
Ulubione mięsko:a co ja pies żebym wsuwał surowe???
Czy uważasz, że władcy fae nadużywają swoich praw:ja gram nie oceniam

Skąd nick:poszukaj w temacie o nickach

No chyba styka tego??
Odpowiedz
Nie słuchasz muzyki? Moim zdaniem muzyka to przyprawa nadająca życiu smak. Nie wyobrażam sobie życia bez słuchania moich ulubionych kawałków.

Cytat

Nie nawidze szkoły i nauczy...a nie zapędziłem się:lubię nauczyciela informatyki, przyrody i historii


W Twoim wieku to nie świadczy dobrze. Pojedynczych nauczycieli można znienawidzić w gimnazjum, grupowo w liceum. Źle Ci wróżą takie słowa.
Odpowiedz
Mądrala się znalazł ;>

Ja zauważyłam inna niepokojącą rzecz - większość uczniów nie lubi nauczycieli, którzy naprawdę dobrze wykonują swoją pracę i nie stawiają ocen przez sympatię do ucznia tylko za pracę, tudzież wymagają więcej od uczniów których lubią.

Jej, ja zawsze jestem neutralna do nauczycieli i tylko jak mnie poniesie to klnę na ocenę. No chyba, że się trafi jakaś sucz, co odbija sobie życiowe niepowodzenia na uczniach, ale takie najlepiej mieć po prostu w czterech literach i robić co się powinno.

Poza tym życie posiada jeszcze znacznie więcej uroków niźli szkoła, ale tego się jeszcze nauczysz od poza szkolnych mentorów
Odpowiedz
Nauczyciele to ludzie tacy jak my i o tym trzeba pamiętać. Jeżeli jakiś jest wkurwiający, to bardzo dobrze o nim świadczy. Jest to silnie obudowana osobowość, która świetnie oddziela stresy i całe życie prywatne od zawodowego, w którym próbuje być na szczycie i z niego 'nie spaść'(czyt. dawać uczniom wchodzić sobie na głowę) czyli utrzymać się i nie zwariować. Niestety większość wariujej nawet nie zdając sobie ztego sprawy i powoli za bardzo angażuje się emocjonalnie, aż praca takiego nauczyciela za bardzo pochłania, niszcząc mu życie prywatne, a narastające problemy zaczyna odreagowywać w szkole i robi się małe piekło bo i nauczyciel jest wkurwiony i uczniowie. Najgorzej mają Ci młodzi idealiści którzy właśnie dostali swą pierwsza pracę w szkole i idąc do niej z myślą ' że ja napewno nie będe taki jacy byli moi nauczyciele' bardzo szybko lądują z twarzą na twardych deskach.
Dlaczego grzejniki znajdują się pod oknami?

Nie wierze że nie słuchasz muzyki, bo ona jest wszędzie Jakiś fikuśny pop puszczany przez kierowcę autobusu, gdy siedzisz na przodzie, w poczekalni w sklepie, w pubie, w klubie, nawet w wkurwiających tv reklamach puszczanych w przerwie w połowie meczu football'u ;p może po prostu chciałeś powiedzieć że się nią nie interesujesz i słuchasz czegokolwiek gdziekolwiek i za bardzo się tym nie przejmujesz lub za szybko zapominasz by później móc to ukraść w internetu i 'pogibać się' ;p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia pią, 06 cze 2008 - 22:41 napisał

W Twoim wieku to nie świadczy dobrze. Pojedynczych nauczycieli można znienawidzić w gimnazjum, grupowo w liceum. Źle Ci wróżą takie słowa.


A właśnie że można! Jestem tego żywym dowodem

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia pią, 06 cze 2008 - 22:51 napisał

Ja zauważyłam inna niepokojącą rzecz - większość uczniów nie lubi nauczycieli, którzy naprawdę dobrze wykonują swoją pracę i nie stawiają ocen przez sympatię do ucznia tylko za pracę, tudzież wymagają więcej od uczniów których lubią.


Eh zdziwiłabyś sie bo jedna nauczycielka nie dała przez miesiąc ani jednej pały i uwagi dziewczynie chociaż na każdej lekcji je upominała

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mezlar Mizzrym dnia nie, 08 cze 2008 - 21:48 napisał

Nie wierze że nie słuchasz muzyki, bo ona jest wszędzie Jakiś fikuśny pop puszczany przez kierowcę autobusu, gdy siedzisz na przodzie, w poczekalni w sklepie, w pubie, w klubie, nawet w wkurwiających tv reklamach puszczanych w przerwie w połowie meczu football'u ;p może po prostu chciałeś powiedzieć że się nią nie interesujesz i słuchasz czegokolwiek gdziekolwiek i za bardzo się tym nie przejmujesz lub za szybko zapominasz by później móc to ukraść w internetu i 'pogibać się' ;p


Ni coś tam czasem mi się otrze o uszy...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Kiyuku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...