MajareQ Raistlin

Cytat

Ja mam pytanie : masz jakieś plany na przyszłość bliżej sprecyzowane ? Tak zawodowe, jak i prywatne. Rzecz jasna te drugie możesz zachować dla siebie.


Oczywiście, że mam.
Skończyć szkołę (Technikum Informatyczne w Zespole Szkół Mechanicznych), olać studia, ponieważ spokojnie znajdę pracę, a nawet będę miał jej za dużo i poświęcić się xxx (cenzor - sprawa osobista), żyć spokojnie i pisać artykuły dla GE. Starczy czy dalej głodny informacji?

Cytat

Czy zdajesz sobie sprawę, że zginiesz podczas meczu Północ - Południe?


Nie bardzo...
Odpowiedz
Dla mnie starczy - nikt nie będzie Cię przecież z tego rozliczał. Zaspokoiłeś moją ciekawość.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Rajstlin Majere?
Jeden z głównych bohaterów DL.
Wskazówka dla legów.Jeśli ten pan gra w fae pod tym imieniem to jest ono bardzo niewłaściwe.
Odpowiedz
Dokładnie MajerQ , sam zwracałem Ci uwagę kiedy byłem legiem .
Co nie zmienia faktu że Raistlin Majere to jeden z głównych bohaterów DL.
Pomyślałem że to od niego nick.
Odpowiedz
Niestety, musisz się przyzwyczaić do przekręcania twojego nicku. xD Taki sobie wybrałeś. : ) Sam się nie mogę przyzwyczaić do Raistlina, a Kezarth nawet nie wiedziałem że tak się mówi.
Odpowiedz
Typ kobiety? (nie wiem, czy już kto o to nie pytał czasem )
Odpowiedz
Nie mam sprecyzowanego typu kobiety... moge powiedzieć, ze najbardziej cenię otwartość i szczerość u dziewczyny (jak kto woli u kobiety)...
Preferowana szatynka :]
Nie bardzo podoba mi się kobieta z polotem na anorektyczkę... i w drugą skrajność też nie popadajmy.

Dziewczyna powinna być wesoła i wiedzieć co powiedzieć. Lubię jak mogę swobodnie porozmawiać z nią, nie krępując się, a jest tak zawsze jak nie ma o czym z nią porozmawiać.

Dziwnie to wszystko przekazałem, ale intencje zrozumiecie. :]




Shasfanka :]
Odpowiedz
A tego ostatniego słowa nie rozumiem
Odpowiedz
Najlepiej jeszcze podaj definicję
Odpowiedz
S H A S F A N K A

Kobieta ekstrawagancka. Użytkownik Game Exe. Gracz Fearunu.
Niektórzy złośliwcy twierdzą, że blondynka, faktycznie brunetka. Aktualnie trup.
W Shasfanach (vel. szafranach) można mierzyć odległości lub długości.
Słodka i wiele (wszech) wiedząca 'graczka' na temat RPGów.










kontynuować...?
Odpowiedz
MQ to jest twój temat, a nie temat Szafrany . Ani tym bardziej temat matrymonialny .
Odpowiedz
No jassne . Aż chyba sobie skopiuje twój awatar i sygnę i zacznę się pod ciebie podszywać. Ale o tym ciiiii...
Odpowiedz
← Użytkownicy

MajareQ Raistlin - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...