Sygny Dabu

Spoko, nie musisz się tłumaczyć. Zdarza się.
Odpowiedz
Tacy już są bracia (wiem coś o tym). Przeżyjesz. XD
Odpowiedz
Oj, chłopaczki. xD Podajcie sobie ręce i pocałujcie na zgodę.
Odpowiedz
To ja wyjade z OT'em : No więc sygny bardzo fajne. Sam chciałby się nauczyć robić I mógłbyś mi zrobić jakąś Falloutową? Plissss..... *Robi se maślankę z oczu*

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Postaram się zrobić coś na miarę moich możliwości. Tylko spytam: napis ma być jaki? Cały nick, czy może jakoś go skrócić (trochę długi)?
Odpowiedz
Mogą być:

Faraliel (Faerun)
Galariel (Game Exe)
Qr'Chuck (Faerun )

[Dodano po 9 dniach]

Dabuc zapomniał no! Grrrrr.....

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Przecież o tym rozmawialiśmy. Zrobiłem ci. XD
Odpowiedz
ja chętnie złoże zamówienie, bo mimo iż nie znam się na robieniu takich sygn to uważam że twoja sygna z początku tematu jest lepsza od sygny tarameliona:P (ta afera z tłami)... rozumiem, że wy możecie myśleć inaczej, jako graficy ale głównie większość ludzi to uzytkownicy, którym nie imponuje to, że obrazek wali ostrymi kolorami a raczej bardziej coś takiego jak trzecia sygna Dabu

oczywiście to tylko moje zdanie, ale kto słucha zwykłego użytkownika:P

co ja tam dalej... a tak, sygna
jeżeli to nie problem to chętnie złożę zamówionko:P całkowita improwizacja, obrazki o juggernaucie łatwo można znaleźć w grafice google, więc domyślisz się o czym bym chciał... Jedyna rzecz jaką chciałbym mieć umieszczoną to pierwsze trzy słowa z ostatniego cytatu w moim podpisie:P a reszta zależy od twojej wyobraźni:P
Odpowiedz
← Fan Works

Sygny Dabu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...