My-Fantasy

My-Fantasy to rozbudowana gra w przeglądarce. Istnieje ona już od kilku lat i wciąż się rozwija. W grze poszukujemy naszego brata, porwanego przez opętanego siłami zła Thanarga - dawnego przyjaciela naszego ojca (Fabuła wydaje się banalna ale mimo wszystko wciąga). W trakcie pogoni za porywaczami natrafiamy na szereg bossów, z którymi musimy walczyć, odwiedzamy wiele miast, a nawet uczestniczymy w wojnie między dwoma miastami
Po świecie poruszamy się po dość prostej ale ładnie wyglądającej mapie.
Możemy również walczyć z innymi graczami (pojedynczo lub drużynowo). Co każdy poziom dostajemy 10 punktów umiejętności, które możemy dać w jedną z 7 statystyk (żywotność, siła, magia, inteligencja, witalność, szybkość, szczęście).
Twórcy gry, stworzyli mnóstwo przedmiotów (hełmy, zbroje, tarcze, rękawice, buty, bronie jedno i dwuręczne, mikstury i gemy)
W grze mamy dwie "profesje", wojownik i mag (choć nie jest to dokładnie określone, gdyż wszystko zależy od tego jak rozdamy staty)
Magowie mają możliwość atakowania 5 rodzajami gemów (Ziemi, Ognia, Lodu, Powietrza, Pocisk magiczny) oraz leczyć się podczas walki specjalnymi czarami. Każdy z tych gemów można rozwijać na 5 gwiazdek (za każdą wygraną walkę dostaje się specjalne punkty AP, które je ulepszają), każdy z tych gemów występuje również na 4 poziomach.
Oprócz w/w gemów istnieją również gemy podnoszące statystyki o 4%-20%

Przykładowa walka z bossem:
http://w1.my-fantasy.net/battle_report.php?r_id=18441044

Przykładowa walka z graczem:
http://w1.my-fantasy.net/battle_report.php?r_id=19310166

Przykładowa walka drużynowa:
http://w1.my-fantasy.net/battle_report.php?r_id=19059973

Kilka zdjęć z gry:
http://www.dudek.pl.tl/Zdjecia-z-gry.htm

Link do gry:
www.my-fantasy.net

Zapraszam do gry

Odpowiedz
To na jaki temat jest ten dział ???
Ja wiem, że tej gry nie trzeba specjalnie reklamować, ale może są na tym forum osoby, które tej gry nie znają a chciały by pograć, więc muszę je jakoś zachęcić, a potem z nimi o niej podyskutować
Bo to jest również temat, w którym można wyrażać swoje opinie na temat tej gry

Odpowiedz
A mógłbyś mi powiedzieć, co w moim poście jest niestosowną reklamą ???
Jak dla mnie jest to po prostu opis gry, który ma powiedzieć o czym jest ta gra, oraz link do niej (bo w wielu podobnych tematach autorzy piszą np. kto grał w tą grę. Na co inni się dopytują o czym jest tak właściwie ta gra )

Odpowiedz
Hm, My-fantasy jest dobrą grą, ciekawe questy, ale ma kiepską grafikę i jest niedokończona.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.Odpowiedz
To już są zasady mechaniki. Ograniczenie na tury (kroki) mi się podoba. Jednak mało questów (co się równa słabej fabule) rzuca się w oczy i zniechęca gracza - tutaj masz rację.
Odpowiedz
To jest plus ograniczenie ruchów. Gdy jego nie było to każdy mógłby wciągu 2 lub 3 dni przejść całą grę i mieć jakiś 150 lvl. A w Tibii nie ma ograniczenia kroków, ale za to o wiele trudniej zdobyć lvl.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.Odpowiedz
Gra nie ma zbyt wielu qestów co wcale nie jest wadą tej gry, fabuła jest ważna, ale wielu graczy robi sobie konta nastawione na pvp, walki jak na tekstówkę są naprawdę ciekawe z częstą zmianą sytuacji.
Ale z drugiej strony w grze występuje tak wiele bossów, że pod tym względem przebija większość tekstówek np opartych na silniku Vallheru, jak dla mnie lepiej obrazuje świat gry
I takie pytanie do grających, którą "klasę" wolicie maga czy woja ???

Odpowiedz
Dziwna taktyka
Warto wziąć pod uwagę, że często zdarza się, że trafimy na mag, który np. atakuje ogniem a my mamy wbity Lód na maxa, wtedy to, że jesteśmy anty niewiele pomoże
Ja mam maga, którym gram na fabułę, aktualnie czekam na nowego upa
Ale mam też wojownika nastawionego na pvp, jest to mag speeder, większość graczy z czołówki to właśnie wojowie o dużej ilości speedów.
A tu mały raporcik, który przedstawia jak wiele daje speed:
http://w2.my-fantasy.net/battle_report.php?r_id=5060350

Odpowiedz
Sosna nie musisz mówić co daje duża szybkość bo chyba wszyscy to wiedzą. A tak poza tym to ten koleś jest kiepski pewnie ma tylko 100 szybkości.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.Odpowiedz
Bądź co bądź dobry był bo na s2 1,6k ranqa oznacza, że gracz jest z top 400
Po za tym hitter z pewnością nie może mieć dużo speeda, ale gdybym ja go tyle nie miał to bym padł.

To takie pytanie mam.
Co sądzicie na temat hitterów

Odpowiedz
← Gry ogólnie

My-Fantasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...