Wywiad z Bogiem

Ano sympatyczne... i prawdziwe nawet... No, może pomijając jeden fakt, ale nevermind.
Odpowiedz
Piękne i poruszające. I dużo prawdy w tym zawarto...
Odpowiedz
Przydługie. Nie żebym był jakiś niewrażliwy na takie rzeczy, ale nie ma się czym zachwycać według mnie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia pon, 10 mar 2008 - 00:21 napisał

Przydługie. Nie żebym był jakiś niewrażliwy na takie rzeczy, ale nie ma się czym zachwycać według mnie.

Nie podobały Ci się nawet miejscówki i przemiła muzyczka?

PS. Cały czas mam ją w uszach .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Muzyczka też nie była jakaś bardzo wciągająca. Ale fakt, same zdjęcia fajne.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie wiem czego od tego chcesz... Obrazki boskie, muzyczka fajna, treść prawdziwa (no, poza tym ostatnim stwierdzeniem) i ogólnie niczego sobie... A te twoje... nvm. [No i wcale nie jest takie długie...]
Odpowiedz
Prawie się zgodzę z Enetherem:

- obrazki ładne, a przynajmniej estetyczne
- muzyczki szczerze mówiąc jakoś nie zauważyłem
- tekst - to jest to co w tym najważniejsze.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Enether dnia pon, 10 mar 2008 - 21:22 napisał

A te twoje... nvm.


Obrazeczki boskie, muzyczka genialna, tekst najprawdziwszy z prawdziwych
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Piękne.
Gdyby tylko do wszystkich docierało i każdy mógł to obejrzeć i wziąć sobie do serca, to rzeczywiście było by lepiej.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Inne

Wywiad z Bogiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...