[NWN1] "Idealna" postać

Nie jestem pewien ale mnich chyba dostaje specjalizację w wale bez broni ale automatycznie i przy wysokim poziomie (niezależnie od Ciebie). A najlepsza klasa i rasa? Elf czarownik! i masa innych. A do mnicha wracając podobno jest wypasiony jako zabójca. A i przeczytaj temat problemy, bo jak będziesz miał 20 poziom tym mnichem to sie zdziwisz.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
I poco ta kłótnia ja i tak uwazam, ze najlepszy jest druid Chociaz rozwazam mozliwosc zagrania w dodatku mnichem.Dlaczego? Bo to mistrz panowania nad cialem i umyslem, a to mi sie podoba. Co do druida to juz pisalem dlaczego mi sie podoba, gdzies tam, wiec poszukajcie sobie jesli chcecie. Mnich moze nie jest popularny i dlatego interesujacy, jakby wszyscy grali czarodziejami, to poco bylyby inne postacie.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Dodam tylko tu że mnich moze i jest dobry ale ma dosć ograniczonme zdoldości czarodzieskie a sam bodajze nie moze urzywać broni
Odpowiedz
Buahahaha! Gamorin, walnąłęś jak łysy grzywką o kant kuli. Mnich nie może mieć broni? Dobre. Hahaha! :577:

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
zaraz to ktry nie mogl urzywac broni Kaplan?[/code]
[/list]
Odpowiedz
wszystkie klasy postaci moga uzywac broni ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
wydawało mi sie że kapłan nie może ale niech będzie
ps pozdrowienia dla Angeli
Odpowiedz
wydawac to ci sie moglo ze ufo widziales ... jak nie wiesz to NIE PISZ !!!
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja gram Drowem (jego wygląd jest w moim avatarku), Wojownikiem z 13 poziomem (jak narazie), mam dwa długie miecze +3 i 26 pancerza i gra mi się nią wyśmienicie, nie dość że obrażenia zadaje podwójnie to jescze dwa razy atakuje. Naprawdę, polecam walkę z dwiema brońmi.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Też grałem taką postacią tyle, że łowcą. Mogę przyznać, że rzeczywiście bardzo fajnie sie gra 2 brońmi. Tylko jak już ma sie te 2 bronie to lepiej w drugiej nosić broń lekką, bo kary do testów trafienia mniejsze się dostaje. I jeszcze zbroja lekka by się przydała (znów mniejsza kara), czego od wojownika wymagać się jednak nie powinno .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja grywałam ostatnio druidką na 20 poziomie i miałam kp. 35, a broń to dwa miecze półtoraręczne +3.
Odpowiedz

Cytat

Ja grywałam ostatnio druidką na 20 poziomie i miałam kp. 35, a broń to dwa miecze półtoraręczne +3.


A czy druid ma automatycznie atut "bronie egzotyczne"? Śmiem wątpić. Musiałaś tedy jeden z atutów przeznaczyć specjalnie na umiejętność posługiwania się takową bronią.

W przypadku używania dwóch broni jednocześnie najlepszy jest moim skromnym zdaniem łowca. W lekkiej zbroi oczywiście. Natomiast do ręki dałbym mu podwójny miecz. W sumie jest to chyba jedna z bardziej efektywnych broni do walki wręcz, choć wymaga wspomnianego już atutu "broń egzotyczna". Cóż, moja ulubiona postać to oczywiście ciężko opancerzony paladyn z bastardem w jednej łapie i pawężą w drugiej. Ciężka zbroja, wysoka KP, odporność na strach, choroby, kilka użytecznych zaklęć wspomagających i odpędzanie nieumarłych. Polecam.

(powtarzam się - sorry)
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Odpowiedz
A ja grałem mnichem. Rozwinąłem go do 40 poziomu bo nie lubiłem wieloklasowców i.... był extra. Nikt go nie mógł trafić, poruszał się szybciej niż na czarze przyspieszenia, a smoka rozwalał bez większych problemów (szybciej niż wojownik). Można go pomieszać z druidem i zmiennokształtnym wtedy dopiero wychodzi maszyna do zabijania Polecam każdemu
Odpowiedz
Nasher-Jak dla mnie idealna postać to postać dobra ale łącząca 2 całkiem inne klasy wtedy gra jest zabawniejsza:) np czarodziej-wojownik paladyn-druid (wiem że powecie że to dziwne ale tak fajnie ise gra)

Maugrim-nie nie nie najlepszy jest czarny strażnik ty durny władco Never

Witajcie moi drodzy jestem Wcieleniem Lorda Nashera i Maugrima więc będe występował pod dwoma postaciami...
Odwieczna walka dobra i zła
Odpowiedz
Hehehe. Przypominają mi się dwaj bliźniacy syjamscy z komedii Ciało (kto oglądał wie o co biega ), ale nie o tym chciałem pisać. Nie wiem, kto dla Ciebie, czy tam dla Was jest w końcu najlepszy , ale jedno jest pewne. Połączenie Paladyna i Druida, tak, bardzo oryginalne, ale już Maga z Wojownikiem, to jak to mówi Gamorin, "bardzo pospolite" i na pewno nie dzikie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie ma to ja czarodziej z którego z robi się ucznia czerwonego smoka polecam do taką postacią grałem oraz mistyczny łucznik też bardzo dobra postać :wink:
Odpowiedz
z tego co ja wiem (ale to nie z doświadczenia, raczej od... wszystkich ) od ucznia smoka lepszy jest blady mistrz i to o dużo :twisted: :twisted:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To zależy. Dla mnie Blady Mistrza ma jedną poważną wadę. Nie może być dobry. Czyli samo przez się jak nie jest dobry, to jest cienki . A tak całkiem poważnie, to UCS daje więcej do wytrzymałości, atrybutów i ogólnie bardziej do walki białą bronią niż czarami (takie jest przynajmniej moje odczucie), zaś blady mistrz to typowy nekromanta. A i jeszcze jedno, żeby czarodziej mógł wziąść UCS musiał jeden poziom na czarownika zmarnować (dobrze, że ja właśnie czarownikiem gralem ), a w przypadku BM, takiej potrzeby nie ma .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Maugrim-blady mistrz jest baaardzo potężny ja osiągnie powyżej 20 poziomu na 22 moż przyzwać koscianewgo czarnego straznika a na 30 demilisza:) więc to chyba jest potężźne nie....!!!!!!!!!!

Nasher-Ech Maugrim ale z ciebie dziwak tylko zło ci w głowie ech.....
Odwieczna walka dobra i zła
Odpowiedz
a może i samego mefistolesa przyzywać dla mnie uczen czerwonego smoka jest lepszy :wink:
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

"Idealna" postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...