[GII] Jaka jest wasza ulubiona zbroja

Już to mówiłem
A jak ktoś chce screena to niech mi naprawi DDRAW.DLLa, to moge pogadać... Bo bez niego żadna gra nie chodzi, a zbroja innosa to cos jakby połączenie paladyna z magami: Zbroja czerwona z żółtymi i czarnymi płomieniami, A miecz innosa to jest takie czerwono-złoto-białe coś co ma 200 obrażeń
Franek każdy wie że bajki opowiadasz...weź już przestań chrzanić .
A co do zbrój : szata też zbroja pewnego rodzaju i mi się bardzo podoba ciężkaszata ognia , lub poprostu szata ognia.
Bardzo klimatycznie się w niej wygląda i jest naprawde dobra. Może ta pierwsza lepiej chroni ale obie są wypasione .....
fajna jest cieżka najemnioków, bo ma takie ekawice skórzane, fajnie wygląda, no i ma fajne takie znaki niżej kolanach, jak mini smoki
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
moze to jest dopiero w nk ? a poza tym Frank , ja tam zobacze tom zbroje Innosa i jego miecz tyle ze gdzie som do jasnej ciasnej ? jak mam cyknonc skrina bez wiedzy gdzie to jest ? podaj tu i teraz
podałem na privie rano. A gdybyś dokładniej śledził to co pisze, Patos, to byś wiedział że to mam napchane patchami i resztą od qmpla - skąd moge wiedzieć czy on teo nie zrobił? A poza tym - nie oskarżajcie, póki nie znajdziecie dowody lub nie złapiecie za rękę (to będzie trudniejsze) :angry:
Tak , a ja mam taki patch że Hagen mnie mianuje swoim honorowym zastępcą NAPRAWDĘ!!
Taki żeś cwany ????? Sceener ??? nie bo Ci się coś zepsuło ?????? i sceenera nie da sie zrobić ????? jeszcze większe kłamstwo niż wszystko inne.

Podoba mi się zbroja z pancerzy pełzaczy...ale niestety jest o połowę słabsza niż w I .......natomiast dość odporna i fajna jest ciężka zbroja strażnika czy jakos tam podobnie.
Dobra, skoro mi nie wierzysz... Znajdź wyszukiwarką plików w swoim kompie plik o nazwie DDRAW.DLL, wykasuj, a potem spróbój włączyć jakąkolwiek grę. I DOPIERO wtedy zarzucaj mi kłamstwo. Uważałem cię za człowieka inteligentnego... Chyba się przeliczyłem.

---------------------

Zbroja z pełzaczy jest the best - po pierwsze zbieramy surowce, a po drugie jako jedyni ją nosimy (jeśli zabijemy tego człowieka przy gornie )


Co to jest? Spamujecie az miło. Temat o zbrojach a wy nawijacie o błędach, a w dodatku jakieś texty Franka...Lepiej załatwiajcie se to na GG albo na PM'ach a nie tutaj!
chej lordzie patos taki patch to super opisz go bardziej albo moze bys mi go wysłał albo gdzies udostępnił a pozatym przosze się nie kłucić jesteście modami i powinniście dawać przykład innym userom zresztą ja też nie moghe screenów robić nie wiem czemu ale z zadnej gry nie moge.
Dla mnie na pewno cięzka zbroja Paladyna(łowcy spoków na 2 miejscu).
Zbroja pal jest najlepsza (i za darmoche ). Chociaż, Cięzki pancerz łowcy smoków wygląda bardziej efektownie...
Ekhm co do ostanich postow czy to jest rozmowa o patchach bo nie wiem czy mnie wzrok nie mysli moze mam na starosc ataki slepoty ale ja tam widze temat Jaka jest wasza ulubiona zbroja?.
udało mi się zdobyc w G2 zbroje z płyt pełzacza ale łowcowa jest debest
tja , z pełzaczy rządzi i miło jest też mieć ciężką ŁŚ i ciężką najemnika
Moja ulubiona zbroja, to pancerz paladyna!
Pancerz paladyna rządzi
ps.Vatrasie zmień to z tchnieniem śmierci w twoim podpisie ostatnio mieliśmy incydent z forum
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
pala nie jest fajna , zbyt taka lalusiowa , lepsza juz jest ciężka ŁS i zbroje magów
tak kurnik pancez pala troche lalusiowaty ale rycerz jest spoko
rycerza - nie wiem , strawie , lepsza juz niz pala
← Gothic
Wczytywanie...