[W1] Ard'aenye

Miecz ten według poradnika znajduje się w Krypcie Kruka. Bardzo ciekawe, jednakże jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by ten miecz tam znalazł Ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o co chodzi z tym mieczem? Może to taki żart twórców? W Krypcie Kruka znajdujemy jedynie jakiś meteorytowy szmelc, który nie może równać się z moim Gwalhirem, nie mówiąc już o Ard'aenye...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
heh szukam również już od około 2 godzin i nigdzie go nie widze, znalazł go ktoś? bo intryguje mnie bonus 200% do bazowych obrażeń
aha i jedno pytanie czy taki miecz można jeszcze przekuć jakimiś runami czy tam meteorytami??
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Ja wyczytałem na jakimś forum coś takiego że ten miecz ma jedynie wielki mistrz, jak ktoś będzie miał okazję go ubić to niech napisze czy rzeczywiście tak jest.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Jakoś go nie znalazłem przy nim, albo nie pamiętam
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wielki Mistrz pozostawia po sobie tylko amulet z dwimerytu i coś, czego już nie pamiętam Miecza nie zostawia po sobie.

Najlepsze jest to, że gamebanshee mają art miecza KLIK Czyli w grze on występuje. Tylko gdzie?

Cytat

aha i jedno pytanie czy taki miecz można jeszcze przekuć jakimiś runami czy tam meteorytami??


Nie, nie można.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ten miecz nie ma swojego miejsca, jest to przedmiot który pojawia się w losowej lokacji, w losowym miejscu. Tak jak zawartość skrzyń w Gothic 3. Dlatego nie dziwcie się jeżeli ktoś ten miecz znajdzie np w krypcie strzygi a inni tam nie znajdą. Występuje tylko na wysokim poziomie trudności.
Odpowiedz
Najpierw się dowiedziałem na forum. A jak grałem w Wiedźmina to zdobyłem ten miecz akurat w krypcie strzygi, a moi koledzy pokazują że gdzie indziej był. A że na trudnym poziomie to dlatego że na łatwym i średnim ja i inni go nie znaleźli. A na trudnym zawsze jest, ale może być nawet w jakiejś głupiej skrzyni na bagnie obok czegoś gdzie nikt tam nie zagląda, to zależy od szczęścia . Aha i jeszcze jedno, jeżeli wypadnie tak że ten miecz miałby się pojawić np. w 4 akcie w skrzyni w domku Rybaka to po opuszczeniu tego rozdziału już się nigdzie indziej nie pojawi [czy to 5 czy któryś]. Od pierwszego załadowania gry jest zaprogramowane gdzie on będzie. Tylko szukać .
Odpowiedz
← Wiedźmin

Ard'aenye - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...