[W1] Problem na poczatku

Mam problem na poczatku
Trzeba wziąść miecz i zabić bandytów ... po tym jak ich zabije jest rozmowa i tu pojawia się problem.
Osoba z która rozmawiam mówi "wszystko wporządku Geralt" czy jakos tak i nie mam zadnych opcji zeby odpowiedziec albo cokolwiek zrobić


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Tam nie ma opcji wyboru. Po prostu rozmowa toczy się dalej, a potem idziesz za wiedźminami. Więc może gra ci się wiesza?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

No właśnie gra mi się nie wiesza tylko on zadaje to pytanie i nic sie wiecej nie dzieje


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Masz nowe patche? Spróbuj zagrać jeszcze raz. Jak nie pomoże to nie wiem, reinstall?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

No patche pobrałem gra oryginalna sprobuje jeszcze reinstal
Co do przycinania to jednak troche mi sie przy filmikach tnie ale tyko troche ;]


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
to pewnikiem jakiś błąd
u mnie chodziło miodzio
spróbuj w trakcie tej kwestii kliknąć lewy przycisk myszy
wtedy przeskakujesz kwestie
może to coś da
W osobnym temacie już padła odpowiedź, ze jest to prawdopobnie spowodowane korzystanie z crackowanej wersji.

Zamykam.
← Wiedźmin
Wczytywanie...