[W1] Problem z uruchomieniem gry

Witam ostatni pożyczyłem oryginalnego wiedźmina od takiego debila i odrazy mi go zabrał i odrazy po instalacji ściągnąłem sobie cracka nie wiem gdzie go wrzucić ale nie w tym problem gdy go zainstalowałem to nawet nie sprawdziłem czy wszystko jest ok i teraz gdy włączam lanchera wiedźmina i biorę uruchom grę to gra się nie włącza co mam zrobić??? proszę o pomoc.
Mój sprzęt to:
AMD Athlon 3000
1024 Ram
Geforce 7300 GT
Ale nie wiem jakie mam sterowniki na karcie i tu może być problem z uruchomieniem.
Odpowiedz
Hmm... Temat o wymaganiach masz tutaj: http://forum.gexe.pl/Wymagania-jeden-te...wsze-t7939.html

Chcesz grać nielegalnie? Cóż, bez urazy, ale ja Ci nie pomogę. Ale widzę, że masz podejrzenia, to może je sprawdzisz?

A tak na nawiasie to popracuj nad składaniem zdań. Wiesz, istnieją kropki, przecinki, wielkie litery i takie tam drobiazgi, których miło by było, gdybyś używał.
Odpowiedz
Ale w wymaganiach pisze że z tego co pamiętam to na athlonach od 2800-3200 nie będzie chodzić, czy to jest prawda?, da się jakoś temu zaradzić? a i na internecie szukałem informacji o tym i wiele razy mi się zdarzyło że ktoś pisał "mój sprzęt to: ATHLON 3000 i nieźle mi śmiga" albo raz znalazłem "mam 1100 durona i chodzi nawet nawet" proszę o szybką pomoc.
Odpowiedz

Cytat

Ale w wymaganiach pisze że z tego co pamiętam to na athlonach od 2800-3200 nie będzie chodzić, czy to jest prawda?


Boże człowieku, Strażnik podał ci link do tematu, to co za problem sprawdzić

Cytat

3) Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.


Czy to prawda? Nie wiem jak jest ze słabszymi prockami, ale ja mam Athlona 3200+ i śmiga mi jak marzenie.

I jeszcze jedno: kup oryginała. Chociaż dla polskich produkcji trzeba zachować resztki godności.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jeżeli pisze że na takim jaki ty masz chodzić NIE będzie, to NIE będzie, co zrobić? Kupić lepsze albo grać u kumpla, a poza tym spalić tego pirata bo jakkolwiek głupio to brzmi to dzięki piratom dobrych polskich gier jest mało, nie stać nas bo na grach nie zarabiamy, my nie USA, dla nas parę milionów to "hohoho", a jak się produkcja marnie zwraca to robią tani szajs albo ograniczają się do tłumaczenia zagranicznych tytułów a sami nie tworzą nic.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
A gdybym sobie podkręcił o 300 to by chodził??? a i ja mam oryginał.
P.S Medivh ty piszesz że nie działa na athlonach od 2400 do 3200 a ty piszesz że masz 3200 i ci śmiga?

[Dodano po chwili]

A i czy jak bym podkręcił o np. 300 to by się raczej nie spalił?
Odpowiedz
Czytaj uważnie... W swoim poście poddałem w wątpliwość czy na tych prockach nie działa Witcher (a przynajmniej na 3200+). Zapewne zależy to też od innego sprzęciocha z kompa.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A może do zależeć od sterowników na karcie grafiki?
A i jeszcze nikt mi nie odpowiedział na pytanie z postu 6 proszę o pomoc w tej sprawie, a i jeszcze raz podam mój sprzęt:
Mój sprzęt to:
AMD Athlon 3000
1024 Ram
Geforce 7300 GT

[Dodano po chwili]

W mordę znowu zapomniałem. Medivh podaj jaki masz sprzęt.
Odpowiedz
Athlon 3200+
1GB RAM
GeForce 7600 GS


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hmmm masz podobną sprzęt do mojego... ale czemu mi nie działa a i jeszcze nie odpowiedziałeś na moje pytania proszę o odpowiedź to dla mnie ważne długo czekałem na wiedźmina
Odpowiedz
Sorry ale wątpię czy którykolwiek z nas podkręcałby gdyby istniało ryzyko spalenia, nikt ci tego nie sprawdzi, możesz to zrobić wyłącznie sam i na własną odpowiedzialność, ew graj u kolegi, mówiłeś że on ma i jemu chodzi, ja tak długi czas robiłem, jeszcze w 2006 roku miałem kompa co z cięciami (powaga) pociągną BG2 +ToB, był to 6-cio letni laptop. Jak mówię, na własne ryzyko chłopie, może się uda a może nie.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Chyba już wiem co zrobie, pujde do ojca mojego kolegi a on ma sklep z komputerami, częściami, naprawami też się zajmuje i mój kolega sobie tam u niego podkręcił o 500 starego durona 700-setke i mu działał przez ok 2 lata bez problemów i nadal by działał ale sobie kupił nowego kompa ale to jest mało ważne.
3) Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.- Teraz coś zauważyłem JA MAM AMD ATHLON 64 i jeszcze mi nikt nie odpisał czy to może być wina sterowników.
Odpowiedz
Ściągnij najnowsze i sprawdź?...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tylko z kąt, bo szukałem na google i znalazłem tylko nie wiedziałem czy moje są nowsze czy starsze a i podajcie link bo z tych stron co je znalazłem nie dało się ściągnąć (były tylko ich opisy)
Odpowiedz
może z kontowni? u góry jest taki przycisk "Kliknij by sprawdzić pisownię"; czasami pomocny... ;/

Celnie Wojo
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem z uruchomieniem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...