[W1] Wymagania, jeden temat raz na zawsze

Jako, że liczne osoby ciągle muszą się pytać o wymagania Wiedźmina postanowiłem je tutaj zamieścić. Bo jak widzę coponiektórych przerasta ich samodzielne znalezienie.

MINIMALNE (czyli jak sama nazwa wskazuje umożliwiające grę na nimimalnych ustawieniach)

* P4 2.4Ghz lub AMD Athlon 64 2800
* 1gb ram dla XP i 1.5gb dla Visty
* GeForce 6600 lub R 9800
* 8.5gb na HDD
* XP ServicePack2


REKOMENDOWANE (czyli umożliwiające komfortową grę na wysokich ustawieniach):

* Intel Core 2 Duo 2.13Ghz lub AMD X2 5600
* 2gb RAM
* GF7900GTX lub X1950Pro
* 8.5gb wolnego na HDD
* DVD i karta dzwiękowa
* XP + Service Pack 2 lub Vista i odpowiednie łatki do pobrania ze strony Wiedźmina


UWAGI INNE:

Cytat

1) Następujące karty graficzne obsługują grę tylko w rozdzielczości 800x600 przy niskim ustawieniu szczegółów:
Seria ATI RADEON 9800, seria ATI RADEON X700, seria ATI RADEON X1300/X1550, NVIDIA GeForce 6600 GT, NVIDIA GeForce 6600

2) Następujące karty graficzne obsługują grę w rozdzielczości 1024x768 przy średnim ustawieniu szczegółów:
ATI RADEON X800 PRO, ATI RADEON X850 XT, seria ATI RADEON X1600, seria ATI RADEON X1800, ATI RADEON X1950 Pro, ATI RADEON HD 2600 XT, NVIDIA GeForce 7800 GS, seria NVIDIA GeForce 6800, NVIDIA GeForce 6800 GT, NVIDIA GeForce 7600 GT, NVIDIA GeForce 7800 GS, NVIDIA GeForce 8600 GT


3) Następujące karty graficzne obsługują grę w rozdzielczości 1024x768 przy wysokim ustawieniu szczegółów:
ATI RADEON X1950 XTX, ATI RADEON HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 7800 GTX, NVIDIA GeForce 7950 GX2, NVIDIA GeForce 8800 GTS, NVIDIA GeForce 8800 GTX
 
4) NVIDIA zaleca pobranie najnowszych sterowników: http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_163.69.html


Cytat

1) Gra Wiedźmin może wyczerpać wirtualną przestrzeń adresową w 32-bitowej wersji systemu Windows Vista. Microsoft opublikował poprawkę naprawiającą ten problem. Pobierz ją z następującego adresu, jeśli używasz 32-bitowej wersji systemu Windows Vista: http://support.microsoft.com/kb/940105
2) Następujące karty graficzne nie są obecnie obsługiwane: S3 Colt, S3 S27, S3 S8
3) Gra nie działa z następującymi procesorami: seria AMD Duron, AMD Athlon XP od 2400+ do 3200+, AMD Sempron od 2400+ do 2800+ oraz seria INTEL Celeron.
4) W przypadku niektórych spośród powyższych poprawek konieczne jest rozpoczęcie gry na nowo od początku, w przypadku innych wystarczy rozpoczęcie od nowa odpowiedniego rozdziału.



Od tej pory każdy temat i post w którym ktoś będzie się pytał jak mu będzie chodzić na (tu podaj kartę/procesor/ekspres do kawy) będzie kasowany, a użytkownik nagradzany %.

Przypinam
Odpowiedz
Grałem w Gothic 3, gdzie wumagania sprzętowe były szokiem dla wielu, teraz wymagania sa jeszcze wyższe-dlaczego skoro G3 graficznie powalał na kolana?

Czy wiedźmin graficznie przwyższa G3 tak by znowu modyfikować kompa?
Odpowiedz
Jadłem pączka, który smakował wielu osobom, teraz robią jeszcze lepsze pączki - dlaczego skoro tamte pączki smakowały?

Czy te nowe pączki są lepsze od starych, tak by się przyzwyczajać swoje kubki smakowe?

pitt76... weź się lepiej prześpij z tym problemem.
Odpowiedz
Polejcie Tarowi jakiegoś Mahakańskiego Dwójniaka

jakie wymagania ma wiedźmin?
dwa miecze, pare eliksirów...
Odpowiedz
Udało mi się włączyć Wieśka 1 na procesorze 1.5 ghz 786mb ramu i karcie 128mb radeon 9600xt i mam 20 fps i jest git
Odpowiedz
A jak daleko zaszedłeś? Zauważyłem na swoim lapku, że są miejsca w grze, w której fps'y znacznie spadają względem innych, nie cieszyłbym się przedwcześnie, choć sam fakt odpalenia go na takim sprzęcie jest dosyć zaskakujące.

Odpowiedz
Już w Wyzimie Klasztornej byłem teraz po bagnach chodzę. Dziwne bo też Crysisa 1 na medium i też ok. 20FPS jest. Na procku Intela Pentium 4 ;D
Odpowiedz
Wymagania to najgorsze co jest w grach. Teraz to dla mnie żaden problem ale kiedyś ...
Odpowiedz
← Wiedźmin

Wymagania, jeden temat raz na zawsze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...