[W1] Ujadający pies

Jak wychodzimy z domu Oda po 'cięzkich negocjacjach' i po ubiciu echinopsów pies reaguje dosyć dziwnie. Ma ktoś pomysł o co chodzi? W pewnym momencie pojawia się cutscenka w której pies staje na krawędzi poletka i zaczyna ujadać. Wiedźmin próbuje dojść o co mu chodzi ale siłą rzeczy nic poza warczeniem nie uzyskuje. Próbowałem się tam pokręcić z amuletem nastawionym na magię ale to nic nie dało.

Co ciekawe po wyjściu za ogrodzenie po chwili pojawiła się Bestia i przysłała Barghansty ale nie wydaje mi się by to było ze sobą jakoś powiązane.
Odpowiedz
Nie sprawdzałem go, ale było powiedziane, że czegoś pilnuje i nie wiem, czy pasowało by to do upiornego psa.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wypowiedź jednej z osób na forum Wiedźmina:

Cytat

Podpowiedź, coś tam jest zakopane, i nie chodzi o skarb. Poza tym poczytaj sobie w bestiariuszu o Echni... cośtam (te roślinki), wyrastają na miejscu zbrodni


Znaczy się - pewnie jakieś cielsko tam zakopali. Popatrzę później.

Cielsko xD


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No to w sumie proste.

SPOILER
Oda zabil brata. Więc wiadomo gdzie go zakopał...
Odpowiedz
To chyba proste - pies nie należy do Oda, tylko jego.. brata ? Odo go zabił we śnie, zawlókł tam jego cielsko i zakopał. Stąd te krwiożercze rośliny i ujadający pies. Być może widział, jak Odo zakopuje jego pana, teraz pilnuje jego mogiły. Proste ? Proste.
Odpowiedz
Owszem, ale nie można tu wykluczyć również działalności Abigail. W końcu miała figurkę voodoo Oda. To czy Odo sam zabił brata, czy też 'pomogła' mu w tym Abigail nie zostanie raczej rozwiązane. W każdym bądź razie - brat wącha kwiatki od dołu i to jest fakt


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Co do zbrodni w Wiedźminie, piesek zwany też "Bestia" pojawia w 4 miejscach:
- Nie daleko domu Oda (Zabójstwo brata)
- W przystani (Tutaj Haren coś zawinił)
- Koło krypty (Wiadomo - Ilsa)
- Ale i koło Abigail (Nie wiem czemu?)

Może ktoś mi powiedzieć czemu?


Odpowiedz
Medivh, Abigail raczej mu nie pomogła, bo jak mówi jeden z bandytów Salamandry, Odo chciał się dowiedzieć jak zabić wojownika. A jego brat był wojownikiem i to raczej dobrym sądząc po zbroi.

PS: Może zabicie psa pomoże. Zachowanie tego psa się zmienia po zabiciu "roślinek", czyli możliwe że coś zeżarł.
Odpowiedz
Dlatego ja wybieram Abigail Ale nie rozumiem czemu się pojawia koło jej domu Może po tym wszystkim (Zabiciu Bestii i wieśniaków) Trzeba wybrać odpowiedź "Mniejsze zło"


Odpowiedz
Bestia pojawia się wszędzie, żeby nie było za łatwo dokonać wyboru. Inna sprawa, że Abigail nie była wcale niewinną dziewicą... (a w szczególności dziewicą).

Aż szkoda, że w Wiedźminie nie można kopać dołów, chętnie bym poświęcił chwilkę, żeby zobaczyć, czy tam naprawdę są zwłoki.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Wiedźmin

Ujadający pies - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...