Niedługo trafimy na paryski Lewy Brzeg


lewy brzeg,paryż,metro

Wydawnictwo Insignis pragnie raz jeszcze zaprosić nas do podziemnego uniwersum "Metro" za sprawą kolejnej książki opisującej losy ludzkości skrytej w tunelach metra. Mowa tutaj o "Paryż. Lewy Brzeg". Poznaliśmy szczegóły polskiego wydania, które trafi na sklepowe półki za nieco ponad miesiąc, czyli 27 marca. Co czeka ludzkość na terenie tytułowego Lewego Brzegu zniszczonej stolicy Francji?

Możemy spodziewać się znanego i lubianego świata, w którym po katastrofie nie ma szans na powrót do normalności. Powierzchnia pozostaje spowita radioaktywnym powietrzem, zaś Prawy Brzeg to miejsce przeklęte, do którego lepiej się nie zapuszczać. My zaś będziemy śledzić losy Madonny z Bac, starającej się utrzymać resztki dawnego świata. To kobieta czynu, stąd też do celu będzie dążyć wszelkimi możliwymi sposobami, z użyciem siły włącznie.

Za 484 strony w miękkiej okładce wydawca życzy sobie 54,99 PLN, choć pamiętajcie, że to pierwszy tom nowej trylogii, stąd też trzeba będzie przygotować się na większe wydatki.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Niedługo trafimy na paryski Lewy Brzeg - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...