The Thaumaturge nieco później


thaumaturge,the thaumaturge

Tłumacząc się natłokiem premier w lutym, twórcy "The Thaumaturge" postanowili przenieść premierę swojej gry na początek przyszłego miesiąca. Podobno nie chodzi o kwestie techniczne, choć dopiero co debiutująca gra o pewnym inkwizytorze pokazała, że fani potrafią być bezlitośni bez względu na rodzime sympatie. Czy dzieło Fool's Theory czeka równie chłodne przyjęcie?

Tego dowiemy się dopiero 4 marca, bowiem właśnie wtedy przeniesiemy się do alternatywnej Warszawy z 1905 roku. Nasza dzisiejsza stolica pozostaje pod żelaznym uściskiem rosyjskiego caratu, jednak w mieście miesza się wiele kultur oraz środowisk. Zwrócimy jednak uwagę przede wszystkim na tytułowych taumaturgów, czyli ludzi legitymujących się nadnaturalnymi zdolnościami. Tylko oni potrafią dostrzec i zmusić do posłuszeństwa ezoteryczne istoty zwane Salutorami. Nasz protagonista, Wiktor Szulski, należy do tej wąskiej grupy, zaś jego wizyta w Warszawie nie jest przypadkowa.

Jeśli nie możecie się już doczekać, to przypominamy o wypuszczonej jakiś czas temu wersji demo, która zbiera dużo pozytywnych komentarzy. "The Thaumaturge" trafi w ręce posiadaczy PC oraz konsol PS5 i Xbox Serie X.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

The Thaumaturge nieco później - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...