Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępne


cyberpunk 2077

Od dziś możemy cieszyć się z "Cyberpunk 2077: Ulitmate Edition", dzięki której w nasze ręce trafi podstawowa kampania, dodatek "Widmo Wolności" oraz wszystkie darmowe DLC. Jeśli do tej pory nie znaliśmy przygód V, to mamy okazję nabyć ten tytuł wraz ze wszelkimi rozszerzeniami oraz dużą aktualizacją 2.0. Wcześniejsi nabywcy także nie mają powodów do narzekań, bowiem wypuszczono kolejny zestaw poprawek – i to naprawdę imponujących rozmiarów.

Wróćmy jednak wpierw do Ultimate Edition, które jest dostępne zarówno na PC, jak też konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Z tej okazji wypuszczono specjalny trailer, który nie tylko przypomina najlepsze momenty z gry, ale także twarze dwóch znanych aktorów. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli już posiadacie grę, to możecie przygotować się na duży patch, czyli Aktualizację 2.1. Plik zajmuje około 50 GB. Wśród zmian długo wyczekiwane metro, możliwość słuchania stacji radiowych poza pojazdami, zapraszanie partnera (lub partnerki) do swojego apartamentu czy szereg usprawnień, które objęły przede wszystkim drugą połowę gry. Przygotujcie się na nieco zmienione starcie finałowe oraz lepsze zachowanie motocykli. Zmiany nieźle opisuje poniższy filmik, który znajduje się na oficjalnym kanale gry na YouTube. Ostrzegamy przed spojlerami!

Można przypuszczać, że po tych zmianach nie dostaniemy już większych aktualizacji, zaś zespół mocniej ruszy z pracami nad kontynuacją.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition już dostępne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...