[MA1] Nowy w Mass Effect: masz kilka pytań.

Cześć wszystkim.

Jestem całkowicie nowy w tej serii (ale oglądałem/badałem rzeczy w ciągu ostatnich lat) i jestem zainteresowany kupnem tych gier na Steamie. Dlatego mam kilka pytań.

1.) Zatem na Steamie można kupić Legendary Edition. Czy są jakieś wady zakupu tej wersji zamiast pojedynczych gier? Czy wszystko jest zawarte w LE? Czytałem, że w LE brakuje niektórych DLC.

2.) Słyszałem, że wybory dokonane w Mass Effect 1 mają znaczenie w kolejnych grach. Jeśli ukończysz Mass Effect 1, czy gra/LE automatycznie przeniesie Twoje wybory do Mass Effect 2, czy muszę to zrobić sam?

3.) Czy Mass Effect Andromeda jest częścią/ważną częścią „sagi Sheparda”

4.) Czy znasz dobre solucje/przewodniki do każdej gry? Najlepiej także zawierające DLC. Bonus: Najpierw chciałbym romansować z Tali, więc jeśli znasz dobry przewodnik na ten romans, udostępnij go również.

Zastrzeżenie: Wiem, że proszenie o solucje/przewodniki dotyczące pierwszej rozgrywki jest niepopularną opinią. Z jednej strony nie podoba mi się uczucie dokonywania „złego”/niezamierzonego wyboru, pomijania lub psucia zadań/relacji. Z drugiej strony często nie mam czasu na wielokrotne granie w te długie gry, więc wolę, aby moja pierwsza rozgrywka była dla mnie „najlepsza”.

5.) Czy zajęcia mają znaczenie? Czy wybór jest ostateczny?

6.) Wszelkie ogólne wskazówki (takie jak walka) są mile widziane.

Dziękuję za przeczytanie. Mam nadzieję, że pomożecie mi odpowiedzieć na moje pytania.
Odpowiedz
← Mass Effect

Nowy w Mass Effect: masz kilka pytań. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...