Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak


Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak

Gry z serii "The Legend of Heroes" to dzieła, które na rynku jRPG-ów zyskały sobie znaczącą i zasłużoną reputację. Ogromne rzesze graczy – w tym ja, wasz skromny redaktor – zakochały się w przyjemnym gameplayu, inspirujących postaciach i fabule, w której można się zatopić na długie godziny. Jednakże, z racji problemów z lokalizacją, gracze zachodni są zmuszeni do tego, iż ustępują swym pobratymcom ze Wschodu pod kątem dostępności do najświeższych pozycji z serii. Jednakże, ostatnie dni przyniosły ważne wieści na temat lokalizacji kolejnej części – "Kuro no Kiseki", które w naszej części świata będzie znane jako "Trails through Daybreak"

Zgodnie z ogłoszeniem NIS America, nowa pozycja sagi, stanowiąca pierwszą część z arki wydarzeń rozgrywajacych się w Calvardzie, będzie miała miejsce latem 2024 i będzie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch i PC. Dla przypomnienia, japońska premiera miała miejsce w 2021 roku.

Akcja gry zaczyna się w 1208 roku kalendarza septiańskiego (około roku po wydarzeniach z "The Legend of Heroes: Trails into Reverie"). Calvard przeżywa okres dobrobytu gospodarczego w związku z reparacjami wojennymi, jednak reformy polityczne i problemy z imigrantami ze wschodniej części kontynentu stawiają przez Republiką nowe wyzwania. Protagonistą jest Van Arkride (w wersji angielskiej będzie go podkładał Damien Haas, znany z choćby z "Grand Theft Auto V", "Red Dead Redemption 2" i "Days Gone"), który zarabia na życie jako spriggan – najemnik zajmujący się zleceniami z szarej strefy, których z tych czy innych powodów nie mogą się podjąć oficjalne stronnictwa. Przygoda zapoczątkowana przez zlecenie od młodej uczennicy prestiżowej akademii zmieni się w ciąg wydarzeń, który odbije się echem w całym Calvardzie.

Zapowiedzi towarzyszy również możliwość specjalnych zakupów gorliwszych fanów. Oprócz możliwości preorderu Edycji Deluxe (są dostępne dwie wersje, przy czym w chwili obecnej tylko w wydaniu konsolowym), w ofercie gadżetów znajdziemy także zestaw puzzli na 1000 kawałków, pluszaki dwójki głównych bohaterów (chwilowo ich obrazy nie są dostępne), a także zestaw 3 szklanek z wizerunkami bohaterów gry. Wszystkie te oferty można znaleźć w oficjalnym sklepie NIS America.

Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak

Zaś osobom, które mogą zapragnąć nadrobić zaległości z już dostępnymi pozycjami zainteresuje może fakt, iż zapowiedziano również, że NIS America i Nihon Falcom przygotują także trzecią i czwartą odsłonę "Trails of Cold Steel" na konsolę PlayStation 5. Dokładna data premiery póki co nie jest znana. Wersje te oprócz jakości HD mają też zaoferować napisy w wersji francuskiej.

Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
← Nowości

Ogłoszenia w Sprawie Kuro no Kiseki/Trails through Daybreak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...