Pytania dotyczące rozgrywki w Pillars of Eternity 1 dotyczące wyposażenia

Hej, właśnie kupiłem PoE 1 i dodatki do niego i jak dotąd jestem zachwycony. Dotarłem do Aktu 2 i badałem to miasto oraz wykonywane tam zadania. Gra na normalnym poziomie trudności z gotowymi towarzyszami.

Trochę się waham co do sprzętu. Jestem przyzwyczajony do różnego rodzaju systemów wyposażenia, w których przedmioty mają poziom przedmiotu, mnóstwo statystyk itd. i łatwo jest zobaczyć, co jest ulepszeniem, a co nie. W tej grze większość przedmiotów wydaje się być w miarę normalna. Mam jednak kilka „dobrych” przedmiotów i kilka unikatów (chyba żółte tło).

Mam kilka pytań...

większość moich postaci w ogóle nie ma czapek, rękawiczek, pasków ani butów… lub mogą mieć „otwarty hełm”, który nie zapewnia żadnych statystyk. czy jest jakaś korzyść z noszenia takiego przedmiotu? Chyba też nie potrafię zaczarować tych kapeluszy.

co mam najpierw zaczarować? bronie? zbroja do walki wręcz? czy po prostu poczekać, aż zdobędziesz przedmiot, który jest nieco zaczarowany, a następnie zaczarować go dalej?
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Pytania dotyczące rozgrywki w Pillars of Eternity 1 dotyczące wyposażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...