Lord Enver Gortash przemówi głosem znanego aktora


enver gortash

Belgijskie studio Larian ujawniło nam tożsamość kolejnego antagonisty, który spróbuje pokrzyżować szyki naszej drużyny przemierzającej świat "Baldur's Gate III". Tym razem jest to władca tytułowego miasta, czyli lord Enver Gortash. Oczywiście nikt otwarcie nie będzie się wypowiadał źle o człowieku, który składał przysięgę na wierność ukochanemu miastu, ale nikt nie ma wątpliwości, że Gortash ma swój plan.

Rzecz jasna nie będzie chciał nam po prostu wszystkiego powiedzieć, choć warto go posłuchać, bowiem studio zatrudniło nie byle kogo. Jason Isaacs to znany aktor wielu ról, wliczając w to m. in Lucjusza Malfoya z filmów o Harrym Potterze czy też serialu "Star Trek Discovery". Co prawda utalentowany Brytyjczyk nie pokaże swojej twarzy, ale na ujawnionym materiale możecie zobaczyć, że postara się, abyśmy ambitnego lorda zapamiętali na dłużej.

Warto poczekać aż do ostatnich scen, dzięki czemu poznamy sojusznika Gortasha. Wygląda na to, że wrogowie będą starać się pokrzyżować nam szyki na wiele różnych sposobów. Machinacje nowej postaci poznamy przy okazji premiery BG3, która wciąż ma nastąpić 31 sierpnia 2023 roku.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nie chce narzekać, bo i tak nie planuje grać w bg3 ale tym newsem trochę zespoilowaliscie grę
Odpowiedz
← Nowości

Lord Enver Gortash przemówi głosem znanego aktora - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...