Ruszyły zamówienia przedpremierowe na The Expanse od Telltale


expanse,telltale

Do debiutu "The Expanse: A Telltale Series" jeszcze prawie dwa miesiące, stąd też nie powinno dziwić działanie wydawcy, który chce nas skusić na zamówienia przedpremierowe. Choć wielokrotnie część graczy powtarza, aby nigdy nie dać się nabrać na tego typu zagrania, to wskrzeszone Telltale w zamian oferuje możliwość zabawy przed innymi. Hm, czy skończy się to tak jak w przypadku drugiego "Wiedźmina?"

Jeśli zdecydujecie się na wersję PC, to pozostaje wam tylko jeden słuszny dostawca, czyli sklep Epic. Tutaj czeka jeszcze jedna decyzja do podjęcia, bowiem wersja standardowa to wydatek rzędu 167 PLN, podczas gdy wydanie Deluxe uszczupli nasz budżet o 188 PLN. Różnica niewielka, lecz bogatsze wydanie oferuje nam dodatkowy epizod "Archangel" oraz możliwość odpalenia gry na 24 godziny przed resztą świata.

expanse,telltale

Posiadacze konsol od Sony powinni przygotować niemal 40 dolarów (podstawowe wydanie), co daje cenę zbliżoną do wersji na PC. Deluxe Edition to już niespełna 45 dolarów, czyli raz jeszcze niemal tyle, ile zapłacą posiadacze "blaszaków". Wersja przeznaczona na konsole Xbox to podobny wydatek jeśli chodzi o standardową wersję, zaś ta z dodatkowym epizodem jest zauważalnie droższa, bowiem na ten moment Microsoft życzy sobie ponad 200 PLN.

Przypomnijmy, że gra jest pierwszym projektem studia Telltale od czasu upadłości i odrodzenia pod skrzydłami nowego inwestora. Wcielimy się Caminę Drummer, której głosu udziela serialowa aktorka – Cara Gee. To właśnie w jej skórze będziemy eksplorować galaktykę oraz zarządzać naszym okrętem o nazwie "Artemis".

Gra będzie bazować na eksploracji, rozmowach oraz podejmowaniu decyzji. Włodarze studia zapewniają, że nasze poczynania wpłyną na fabułę, choć akurat pod tym względem "stare" Telltale było mocno krytykowane także na łamach Game Exe. Efekt końcowy poznamy już 27 lipca.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Ruszyły zamówienia przedpremierowe na The Expanse od Telltale - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...