Półwysep Telvanni zaprasza graczy


necrom,elder scrolls online

Sieciowy świat "The Elder Scrolls Online" powiększa się o kolejny obszar przy okazji rozszerzenia "Necrom", które dzisiaj zostaje oddane w ręce graczy. Tym sposobem dane nam będzie dotrzeć w kolejny zakątek Morrowind, jakim jest półwysep Telvanni. Pamiętacie szurniętych magów podczas wyprawy Nerevaryjczyka? Jeśli tak, to wreszcie poznacie ojczyznę wielkich grzybów, skalnych iglic oraz jednego z najważniejszych miast Morrowind, czyli tytułowego Necrom.

Bethesda zadbała o fabułę obracającą się wokół daedrycznego księcia Hermaeusa Mory (kolejny znajomy), którego wymiar oznacza zagrożenie tak dla całego półwyspu, jak też krainy znanej jako Morrowind. Podczas przemeirzania nowych obszarów przyda się nam nowa klasa postaci, czyli arcanist. Swoją potęgę opiera na apokryfach oraz zakazanej wiedzy od samego Księcia Przeznaczenia. Do pomocy mamy także starożytne runy, zaś pradawne księgi pozwolą na rozwijanie umiejętności.

Dodatek wprowadza także nowych towarzyszów dla Wardena oraz wspomnianego już Arcanista. Będą to redgard z nową klasą oraz argończyk dla Wardena. Nie tylko będą nam towarzyszyć podczas przemierzenia dodatku, ale na ich towarzystwo możemy liczyć w całym Tamriel.

Premierowa wersja na platformie Steam to wydatek rzędu 159 PLN, choć twórcy kuszą specjalną opcją Deluxe. Ta ostatnia jest o 40 PLN droższa, ale zawiera wszystkie elementy wersji kolekcjonerskiej z poprzednich rozszerzeń, jak też te dotyczące wyglądu zarówno naszej postaci, jak też towarzyszących jej pupilów.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Półwysep Telvanni zaprasza graczy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...