Vampire: The Masquerade – Swansong debiutuje na platformie Steam


vampire,swansong

Dzisiaj kończy się wyłączność sklepu Epic jeśli chodzi o wydanie na PC gry "Vampire: The Masquerade – Swansong". Produkcja studia Big Bad Wolf pojawiła się w ofercie platformy Steam, która kusi 40% rabatem i oferuje wydanie zawierające wszystkie oficjalne dodatki, wliczając w to także premierowe DLC. Nic nie trwa wiecznie, stąd też oferta jest ograniczona czasowo.

Recenzenci chwalili dobrze napisane postacie oraz sposób narracji, który stopniowo pozwala nam odkrywać wszystkie cechy Maskarady. Tym samym jest to tytuł także dla nowicjuszy, pragnących spróbować krwi.. . znaczy się swoich sił jako jedna z trzech głównych postaci. Niestety, sporo cierpkich słów Big Bad Wolf zebrał za techniczną stronę "Swansong", wliczając w to brak mapy oraz animacje postaci.

vampire the masquerade,swansong,vampire: the masquerade – swansong

Na osłodę pozostaje fakt, że grę można dodać do swojej biblioteki za 139 PLN, jeśli tylko wybrać wersję bez dodatków ale z premierowym rabatem. To dużo mniej niż Epic życzył sobie na premierę, zaś dodatkowe godziny zajmą nam DLC oraz... książka "Boston by Night", dzięki której lepiej zrozumiemy pewne aspekty fabularne.

Premierowa obniżka ceny obowiązuje do 6 czerwca.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Vampire: The Masquerade – Swansong debiutuje na platformie Steam - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...