Zgarnij za darmo Final Liberation: Warhammer Epic 40,000


Z okazji rozpoczęcia się festiwalu Warhammer Skulls czyli imprezie poświęconej obu seriom "Warhammer" doszło do kilku doniosłych wydarzeń. Po pierwsze na cyfrowych półkach serwisu GOG pojawiła się w końcu pierwsza gra z serii "Dawn of War" i to nie w byle jakiej wersji, ale w zawierającej wszystkie dodatki Master Collection. Po drugie można za darmo zgarnąć Warhammer Skulls Digital Goodie Pack, której najważniejszym komponentem jest darmowa kopia "Final Liberation: Warhammer Epic 40,000 ".

Master Collection

"Final Liberation: Warhammer Epic 40,000" należy do gatunku turowych strategi i można powiedzieć, że takich już nie robią. I nie jest to hiperbola. Custcenki w grze zostały nagrane przy udziale prawdziwych aktorów. W latach 90 była to dość popularna metoda, ale niestety z biegiem czasu została porzucona dla animowanych komputerowo filmików. Inną ciekawostkę dotyczącą gry jest soundtrack, który pod względem gatunku można zaliczyć do power metalu.

Oprócz darmowej gry w paczce znajdziemy: tapety poświęcone festiwalowi, kod rabatowy do usługi Warhammer+, zniżki na przedmioty powiązane z marką Warhammer i do sklepu Cubicle 7 i materiały z Czarnej Biblioteki.

Oprócz tego kilka produkcji z świata "Warhammer" zostało potraktowane zniżką min:

  • Warhammer 40,000: Mechanicus
  • Warhammer: Chaosbane
  • Warhammer 40,000: Fire Warrior
  • Battlefleet Gothic: Armada
  • Warhammer 40,000: Armageddon
  • Warhammer 40,000: Dawn of War – Master Collection
  • Warhammer 40,000: Space Marine
  • Warhammer 40,000: Rites of War
Odpowiedz
Ileż ja się zagrywałem w Finał Liberation!! Dla mnie absolutny kult!!
Odpowiedz
← Nowości

Zgarnij za darmo Final Liberation: Warhammer Epic 40,000 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...