Czy warto zagrać w Dragon Age Origins? Pytam jako noob

Witam, nigdy nie grałem w żadne tytuły Dragon Age, ale odkąd skończyłem Mass Effect Legendary Edition, nie mogę się doczekać kolejnej gry BioWare. Wtedy dowiedziałem się o Dragon Age i bardzo mnie to zaintrygowało, ale potem dowiedziałem się, że w każdej grze grasz inną postacią, co sprawiło, że zacząłem się zastanawiać, jak w te gry grać. Więc moje pytanie brzmi, czy te trzy gry łączą się ze sobą, czy powinienem najpierw grać w nie w kolejności z DAO? A może ma znaczenie, w którą grę zagram najpierw, że mogę po prostu zagrać w Inkwizycję lub DA2? Chciałbym wiedzieć, dzięki.
Odpowiedz
Hej, ogólnie są nawiązania do poprzednich części ale nie jakieś nachalne więc można zacząć od dowolnej części przynajmniej fabularnie. W 1-ce jest świat lepiej zarysowany, różne frakcje itd. ale są w grach kompendia wiedzy. Ze swojej strony polecam jednak część pierwszą. Jest najbardziej rpgiem (zarządzanie drużyną, rozwój postaci, wybory) w późniejszych częściach wchodzą elementy mmo i grindu niestety.
Odpowiedz
← Dragon Age

Czy warto zagrać w Dragon Age Origins? Pytam jako noob - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...