Sekrety i ukryte łupy w Gothic 1.

Szukałem poradnika, gdzie znaleźć sekrety i "ukryte" przedmioty/łupy, które mogą być pomocne zarówno we wczesnej, jak i późnej fazie gry. Mówię o skrytkach przedmiotów ukrytych w rogach mapy, broniach, które można znaleźć wcześnie, aby mieć lepszy start, sposobach na łatwe zarobienie pieniędzy/doświadczenia lub po prostu ogólnie przydatnych przedmiotach i sztuczkach, które większość nowych graczy może przegapić. Oczywiście bez użycia glitchy.

Znalazłem jeden lub dwa stare filmy i kilka dyskusji na starych forach, ale nic, co byłoby szczegółowe i dostępne w jednym miejscu. Czy ktoś wie czy taki poradnik istnieje? A jeśli nie, być może chciałbyś podzielić się tu swoją wiedzą...
Odpowiedz
Dla mnie największym boostem było zdobycie toporu Laresa w nowym obozie. Lares lubi się sam zablokować, co tylko pomaga go ubić (ale nie trzeba wykorzystywać glitcha, ale wtedy walka jest dość wymagająca) i zabrać cenny topór już w pierwszych rozdziałach gry. Broń jednoręczna 65 obrażeń i żadna walka nie jest już problemem (jak zdobywałem topór to miałem niewykończony miecz lub jakiś obuch co najwyżej)
Z tym toporem na spokojnie można pobić większość ludzi w obozie zdobywajac sporo expa i sprzętu/rudy, a później pozostaje już tylko cieszyć się fabułą
Odpowiedz
← Gothic

Sekrety i ukryte łupy w Gothic 1. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...