[spoiler dao] Ostatnio grałem ponownie w DAO...

Nie zestarzało się dobrze. Zawsze będę kochać jakość pisania, budowanie świata jest jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem w świecie fantasy, kodeks jest interesujący, rzadko byłem rozczarowany, gdy dostałem nowy wpis. Potencjał odgrywania ról jest ogromny, 6 różnych źródeł, z których każde zapewnia urzekający kontekst do zbudowania postaci, daje czasami 3 różne opcje dialogowe, które dadzą ten sam wynik, oczywiście, ale każda daje inną motywację do zrobienia Pewna rzecz. Uwielbiam tę grę, uwielbiam tę scenerię... ale cholera, ta gra może być nużąca. Ponowne przejście przez sekcję Ostagar było okropne, misja na wieżę maga jest nieznośnie długa, wszystkie główne i drugorzędne misje w grze rzadko mają więcej niż dwa ogólne wyniki, a rozgrywka nie jest tak zabawna, uważam, że bardziej pełna akcji wersja kolejne rozdziały są o wiele bardziej wciągające. Nie mam nic przeciwko bardziej powolnemu, taktycznemu podejściu do walki, ale Inkwizycji udaje się utrzymać ten sam poziom taktyki w walce (szczególnie podczas walk ze smokami i niektórymi bossami), co ostatecznie przyćmiewa Origins pod każdym względem. Żadna dobra gra naprawdę nie potrzebuje przeróbki, jeśli tak, to po prostu nie była to dobra gra. DAO nie potrzebuje remake'u, to klasyk i pozycja obowiązkowa dla fanów RPG. Mówię tylko, że POTRZEBUJĘ remake'u.
Odpowiedz
← Dragon Age

[spoiler dao] Ostatnio grałem ponownie w DAO... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...