Remake Prince of Persia: Piaski Czasu przesunięty bezterminowo


prince of persia: sands of time

Produkcja remake'u "Prince of Persia: Piaski Czasu" została ogłoszona w 2020 roku z planowaną datą wydania rok później. Jak to w życiu bywa, termin przesunął się na 2022 rok, potem 2023, a obecnie Ubisoft ogłosił, że gra na pewno nie pojawi się w roku podatkowym 2023. W praktyce oznacza to, że książę nie zagości na naszych ekranach do 31 marca 2023 roku.

Ubisoft musiał odnieść się do sprawy, bowiem w sieci krążyło coraz więcej informacji na temat rzekomego anulowania projektu. Sprawę wydawał się przesądzać fakt, że Gamestop i Amazon zaprzestały oferowania preorderów gry. Szkoda, bowiem dla mnie "Piaski Czasu" były najlepszą częścią trylogii i oferowały naprawdę godziwą rozrywkę.

prince of persia: sands of time

Dla niezaznajomionych z grą – powstała ona w 2003 roku jako przygodówka akcji. Wcielałeś się w niej w rolę tytułowego Księcia Persji. Po szturmie na miasto maharadży wszedłeś w posiadanie sztyletu pozwalającego cofać czas. Niestety, zły, pragnący nieśmiertelności wezyr namówił cię do rozbicia klepsydry i uwolnienia Piasków Czasu. Przez to rozpętuje się prawdziwe piekło, a ty musisz spróbować wszystko naprawić.

Remake ma poprawić grafikę, sterowanie i udoskonalić system walki.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Próbowałem powalczyć z oryginałem, ale ciężkie sterowanie mnie odrzuciło. Szkoda, bo po cichu liczyłem na ten remaster i byłem gotów dać mu szansę. Z drugiej strony, niech to lepiej zrobią jak należy, bo ja spokojnie poczekam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Faktycznie, sterowanie trąci już myszką i często kończyło się (szczególnie początkowo) spadaniem z dużych wysokości czy nadzianiem na miecz piaskowych wrogów Ale ogólnie warto, bo fabuła całkiem fajna.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Remake Prince of Persia: Piaski Czasu przesunięty bezterminowo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...