Diablo 2: Resurrected doczekało się łatki wprowadzającej mnóstwo nowości


diablo 2 resurrected

Choć “Diablo 2: Resurrected” nie było do końca tym, czego spodziewali się fani kultowej “dwójki” i gra spotkała się z umiarkowanym przyjęciem przez społeczność, to nadal ma oddanych fanów, dzięki czemu Blizzard sukcesywnie ją rozwija. Efektem ostatnich prac nad produkcją jest łatka oznaczona numerem 2.4, która wnosi multum zmian i nowości.

Jednym z novum jest wprowadzenie systemu rankingowego, który pozwoli rywalizować graczom w czterech drabinkach – zwykłej oraz hardcorowej (podstawka lub dodatek). Dodatkowo twórcy postanowili podłubać trochę nad balansem poszczególnych postaci – wprowadzili zmiany i zwiększyli różnorodność konfiguracji postaci, zachowując jednocześnie ich archetyp a także specjalizacje. Jest to o tyle ogromna zmiana, gdyż ostatnie tego typu przeróbki miały miejsce ponad 12 lat temu, czyli w marcu 2010 roku.

Na tym nie koniec, bo zmiany nastąpiły również w kwestii najemników, ulepszono Uber Tristram, a także wprowadzono zupełnie nowe słowa runiczne czy schematy do Kostki Horadrimów, która jak powszechnie wiadomo, “jest wielkim skarbem”.

Pełną listę nowości, ulepszeń i zmian znajdziecie pod tym adresem.

Odpowiedz
← Nowości

Diablo 2: Resurrected doczekało się łatki wprowadzającej mnóstwo nowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...