outpost2

Twórca Pillars of Eternity śpiewa klasyk z Bodyguarda, bo gracze ukończyli wyzwanie rzucone parę lat temu


pillars of eternity ii,josh sawyer

W starych, dobrych czasach – kiedy jeszcze nikt nie wiedział co to jest koronawirus, a o pandemii czytało się tylko w historycznych książkach – Josh Sawyer (scenarzysta i jeden z głównych twórców studia Obsidian) obiecał, że zaśpiewa piosenkę “I Will Always Love You”, gdy dwunastu graczy ukończy arcytrudne wyzwanie “The Ultimate” w “Pillars of Eternity II”.

Zajęło to lekko ponad dwa lata, ale w końcu znalazło się tylu śmiałków, którym udała się sztuka ubicia 15 przerażających bossów – solo, z wyłączonymi wszystkimi ułatwieniami, a także z zablokowanym dostępem do modyfikacji i komend developerskich.

Ostatnim z nich był Riccardo Novello, który na dokładkę zaliczył wyzwanie nietypowym bohaterem, czyli miksem trubadura z psonikiem. Słowo się rzekło, więc jeden z ojców serii chwycił za mikrofon i odśpiewał kawałek – z lepszym bądź gorszym skutkiem – a także zamieścił go w sieci. Podczas tego wyjątkowego występu karaoke możemy zaobserwować także przebitki fragmentów rozgrywki dokumentujących zaliczenie tego tytanicznego wyzwania.

Biorąc pod uwagę, ile takich deklaracji zostało rzuconych przez twórców, a ile z nich później zostało spełnionych, to słowność Sawyera chwali się podwójnie.

Odpowiedz
Dziwne a w obu Pillarsach zrobiłem wszystkie osiągnięcia na steamie a to jakoś przegapiłem
Odpowiedz
← Nowości

Twórca Pillars of Eternity śpiewa klasyk z Bodyguarda, bo gracze ukończyli wyzwanie rzucone parę lat temu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...