[Rój Hellstroma] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Rój Hellstroma"!

Jestem wielkim fanem "Diuny" Franka Herberta. Złożoność świata przedstawionego, rozterki filozoficzne czy mądrości płynące z pierwszej części sagi zajmują moje myśli po dziś dzień. Co ciekawe, pisarz stał się ofiarą własnego sukcesu, bowiem jego każda kolejna powieść niedotycząca Arrakis zyskiwała zdecydowanie mniejsze grono czytelników. Ja także znajduję się w grupie, która zna tylko "Kroniki Diuny", a i nie wszystkie części. Pierwsze wydanie "Roju Hellstroma" w Polsce to doskonała okazja, aby wspomniane braki nadrobić.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Chociaż powieści "science-fiction" nie należą do moich ulubionych, po przeczytaniu powyższej recenzji, myślę, że zachęci ona do czytania powieści Franka Herberta. Autor recenzji charakteryzuje w skrócie występujące w książce postacie, przedstawia też ich postawy życiowe. Wskazuje też na analogię między nimi, a ludźmi. Przykładem mogą być obecni politycy - brak porozumienia, brak wyrazistych przywódców itd. Uważam, że recenzer "Roju Hellstroma" w ciekawy sposób zachęcił do przeczytania wymienionej powieści.
Odpowiedz
← Artykuły

[Rój Hellstroma] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...