[NWN:SoU] Nie mogę awansować w Krasnoludzkim Obrońcy

Teoretyczne wymagania Krasnoludzkiego Obrońcy: premia do ataku +7, Uniki, Mocna budowa.

Chciałem jak najszybciej awansować w tej klasie postaci, więc obecnie moja postać wygląda tak:
Rasa - krasnolud
Poziom 3 wojownik
Premia do ataku +7
Charakter praworządny (79) dobry (89)
Statystyki: 18, 14, 16 8, 8, 8
Powyższe statystyki ma goła postać (ekwipunek zdjąłem całkowicie), bezpośrednio po odpoczynku (by być pewnym, że nie jest pod wpływem czarów) więc nic nie jest "podbite" jakimś przedmiotem.
Atrybuty Mocna budowa i Uniki przydzieliłem od razu na początku przy tworzeniu postaci, a pomimo tego przy awansie na 4 poziom nie mogę wybrać klasy Krasnoludzki Obrońca.
Wersja gry: Diamentowa Edycja, kampania Shadows of Undrentide, lokalizacja - Krypta Elfów (na mapie z Cienistorogim). Co zrobiłem nie tak? Czyżby miało tu znaczenie Zastraszanie, w które nie awansowałem i modyfikator mam na poziomie -1?
Odpowiedz
Nie pamiętam już szczegółów. Nie będę się zatem upierał. Podejrzewam jednak, że chodzi o podstawową premię do ataku. Na razie Twój woj ma +3 (bo reszta jest premią za siłę). Czyli jeszcze 4 awanse...
Odpowiedz
Faktycznie, o tym nie pomyślałem. Dzięki!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Nie mogę awansować w Krasnoludzkim Obrońcy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...