[F2] Co sądzicie o gadających szponach śmierci z Fallouta 2?

Mówiące szpony śmierci z F2 są często postrzegane jako kontrowersyjny temat dla klasycznych graczy Fallouta. Ludzie albo je kochają, albo nienawidzą. Osobiście Goris jest jednym z moich ulubionych towarzyszy z Fallouta 2 i tak naprawdę bardzo lubię gadające szpony śmierci.

Pewna osoba, którą spotkałem jakiś czas temu, powiedziała, że ​​jej roli w grze lepiej spełniłyby super mutanty drugiej generacji. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
W sumie to nie wiem...tyle razy przeszedłem F2, że się do nich przyzwyczaiłem. Z drugiej strony na początku pasowały mi do świata Fallouta jak pięść do nosa. A Gorisa lubię i często zabieram go ze sobą, choć początkowo jest dość słaby i kruchy.
Odpowiedz
Hm... Z tego co pamiętam Gorisa spotykamy w późniejszym etapie rozgrywki, gdzie wrogowie już nie pierdzielą się w tańcu i strzelają do nas prawdziwym arsenałem. Z drugiej strony, jak nasz zamaskowany towarzysz do takiego podejdzie to już nie ma co zbierać.

Na tankowcu strasznie przydatny ziomek. Dlatego lubię i często mi towarzyszył w przygodach
Odpowiedz
Też go brałem, ale tak jak piszecie - zabiera się go bardzo późno - wzmacnianie items nie jest możliwe - na pewno jest mniej irytującym towarzyszem niż Vic (jego uwielbiam ale za jego stylówkę).

W ogóle nie podoba mi się wątek gadających szponów śmierci, jest to absurdalne.
Life is currency, life is PoE
Odpowiedz
← Fallout

Co sądzicie o gadających szponach śmierci z Fallouta 2? - Odpowiedź

Wczytywanie...