Elder Scrolls Online przez tydzień za darmo


Za pośrednictwem platformy Steam przez tydzień będziemy mogli zupełnie za darmo wypróbować w bojach prowincje Tamriel w ramach "The Elder Srolls Online". Co więcej, ten dość ciekawy tytuł będziemy mogli zatrzymać na zawsze dzięki sporej zniżce.

elder scrolls online

"The Elder Scrolls Online" ma już za sobą początkowe niepowodzenia, z czasem stając się ciekawą alternatywą dla tych, którzy lubią w sieciowe gry grać samotnie. Rozliczne dodatki naśladują politykę wydawniczą Blizzarda i jego "World of Warcraft", jednak dodatkowych pieniążków nigdy dość, stąd darmowy tydzień z tym tytułem dla wszystkich, którzy posiadają konto na platformie Steam.

To także element kampanii promocyjnej czwartego rozszerzenia, zwanego także rozdziałem, czyli "Greymoor". W ręce fanów oddano zachodnią część prowincji Skyrim, pozwalając na sentymentalną podróż do krainy, którą przemierzaliśmy blisko dziewięć lat temu przy okazji piątej części serii dla jednego gracza.

elder scrolls online

Za darmo pogramy do 19 sierpnia do godziny 19, ale jeszcze przez kolejne sześć dni będziemy mogli skorzystać z dedykowanej promocji na podstawową kampanię niezbędną do samej gry. Steam obniżył cenę o połowę do kwoty 39,95 PLN. Nie zapominajmy, że ESO nie wymaga abonamentu, choć same rozszerzenia są już płatne. Gra nie posiada też polskiej wersji językowej.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Elder Scrolls Online przez tydzień za darmo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...