Resident Evil 3: Remake z datą premiery


Ogromny sukces odświeżonej wersji drugiej odsłony serii "Resident Evil" sprawił, że kolejne tego typu produkty były tylko kwestią czasu. Capcom idzie za ciosem, zapowiadając remake kolejnej części serii, w której z zarazą będzie walczyć uwielbiana przez fanów Jill Valentine.

resident evil class="lbox">resident evil

Pierwowzór, o podtytule "Nemesis", pojawił się w 1999 roku na pierwszą konsolę Sony. Tym samym mija dwadzieścia lat od chwili, gdy jako Jill Valentine próbowaliśmy wydostać się z ogarniętego Wirusem G Raccoon City. Capcom poprawi grafikę, odrobinę pozmienia modele głównych postaci i raz jeszcze zaprosi nas do wspomnianego wyżej miasta, by rozprawić się z plagą oraz krwiożerczymi Nemesis.

Sama zapowiedź zaskoczyła fanów podczas State of Decay. Co prawda wcześniej pojawiły się już doniesienia o tym tytule, niemalże potwierdzone gotowymi okładkami, jednak aż do dzisiaj musieliśmy czekać na oficjalną zapowiedź, którą możecie zobaczyć poniżej.

Poprawiona wersja, nazwana po prostu "Resident Evil 3: Remake", trafi do sprzedaży 3 kwietnia przyszłego roku, jednak twórcy chcą nas skłonić do przedsprzedaży, oferując w zestawie "Project Resistance" (teraz znany jako "Resident Evil Resistance"), będący przecież sieciowym spin-offem Resident Evil. Jest też specjalna kolekcjonerka, do której trafiła m.in figurka głównej bohaterki, artbook oraz mapa Raccoon City. W krótkiej wiadomości dla fanów pokazano także skąpy fragment samej rozgrywki.

Do premiery już niedaleko, stąd też pojawienie się kolejnych materiałów jest niemal pewne. Prawdopodobny termin to gala The Game Awards, która odbędzie się w nocy z czwartku na piątek. Potem pewnie będzie "czwórka" i w końcu Capcom zdecyduje się na odświeżenie mojej ulubionej "piątki".

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Pomiędzy 1999, a 2019 jest dwadzieścia lat, a nie dziesięć.
Przed RE4 jest jeszcze RE CV X. I ta odsłona bardziej zasługuje na Remake niż czwórka i piątka.
Odpowiedz
No i tak to jest, odmłodzili Jill a ja pierwowzór. Dzięki za czujność
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Resident Evil 3: Remake z datą premiery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...