Pierwsze spojrzenie na Geralta z Rivii i reszta obsady


Netflix pokazał pierwsze nagranie z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii. Jeszcze nie jest to ostateczny wygląd głównego bohatera "Wiedźmina", ale pozwala wstępnie ocenić, jak aktor się prezentuje.

wiedźmin class="lbox">wiedźmin

Poza tym ujawniono pozostałą część obsady serialu, w tym aktorów grających Triss Merigold i Jaskra. Z polskich nazwisk w produkcji zagra Maciej Musiał.

Plik wideo nie jest już dostępny.

W obsadzie znaleźli się: Eamon Farren ("Twin Peaks") jako Cahir, Joey Batey ("Templariusze") jako Jaskier, Lars Mikkelsen ("House of Cards") jako Stregobor, Royce Pierreson ("Wanderlust") jako Istredd, Maciej Musiał ("1983") jako Sir Lazlo, Wilson Radjou-Pujalte ("Dickensian") jako Dara oraz Anna Shaffer ("Harry Potter i Książę Półkrwi") jako Triss.

wiedźmin class="lbox">wiedźmin
Odpowiedz
Legolas albo młody wiedźmin pierwszy raz wyruszający na szlak - z tym skojarzył mi się HC we wstępnej charakteryzacji Geralta. Próbuje być śmiertelnie poważny i bardziej widać to "próbuje", niż "poważny". Pozostaje mi wierzyć, że docelowo zrobią to lepiej, bo na razie to nie jest to, czego oczekiwałem.
Odpowiedz
← Nowości

Pierwsze spojrzenie na Geralta z Rivii i reszta obsady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...