Ciri w Wiedźminie jako reprezentantka mniejszości?


W sieci pojawiło się rzekome ogłoszenie z castingu do "Wiedźmina". Podane są w nim cechy aktorki poszukiwanej do roli Ciri – wśród fanów mogą one wywołać poruszenie.

ciri class="lbox">ciri

Ogłoszenie wygląda na prawdziwe, ponieważ podany w nim e-mail pojawia się również na stronie Sophie Holland target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">na stronie Sophie Holland, a to właśnie ta firma zajmuje się castingiem. Wynika z niego, że do Ciri poszukiwana jest aktorka w wieku 15-16 lat (nie może mieć więcej niż 18), która zagra 13/14-letnią dziewczynę. Wśród wymogów pojawia się "BAME", co oznacza, że aktorka ma być Azjatką, czarnoskórą lub należeć do mniejszości etnicznej.

Z dodatkowych rzeczy – jeśli jest to prawda, to zdjęcia do serialu miałyby ruszyć już w październiku i skończyć się w maju przyszłego roku. Oto wspomniane ogłoszenie:

ogłoszenie class="lbox">ogłoszenie
Odpowiedz
Faktycznie coś takiego i furia mnie bierze... Prują się jak jest odwrotna sytuacja, że biały ma grać czarnego, ale jak białą postać zamieniają w multikulti to jest wszystko ok. Jeżeli tak zrobią to strasznie stracą w moich notowaniach.
Odpowiedz
Niem mogą zrobić z elfów azjatów jak już chcą wciskać mniejszości na siłę ?
Odpowiedz
nie wiem jak zacząć, bo też nie bardzo widzę ciemnoskórą Cirillę, ALE - pamiętajmy że mimo wszystko jest ona pół krwi Nilfgaardką *SPOILER ALERT* jako córka Jeża
Odpowiedz
A tak się fajnie zapowiadało. Nie wiem, czy będę potrafił związać się pozytywnymi emocjami z czarną Cirillą. Do licha, przecież to Cintryjka, a nie Ofirka, czy Zerrikanka! Nilfgardzkie pochodzenie ojca również nie tłumaczy czarnego koloru skóry. Owszem, mogła się nieco opalić podczas pobytu na pustyni Korath, ale przecież opalenizna schodzi zwykle po kilku tygodniach.
Ech...
Odpowiedz
Apeluję o nieco luzu Podobno Netflix daje go swoim autorom, więc nie sądzę, by polityczna poprawność odgrywała dużą rolę przy castingu. Pożyjemy, zobaczymy. A może Indianka? Kto wie, co tam we krwi Jeża było?
Odpowiedz
← Nowości

Ciri w Wiedźminie jako reprezentantka mniejszości? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...