[GII:NK] Wejście Procedury - Pomocy

Witam wszystkich. Jak dowiedziałęm się że istnieje Gothic Online to postanowiłem w niego zagrać, ale nawet jak ktoś go nie ma to niech nie wychodzi, może i tak może pomóc. Wszystkie brakujące pliki dostarczyłem, ale jedno nastręcza problemów.Brakuje Wejścia Procedury. Prozedureneinsprungpunkt, Procedure Entry. Pod tymi hasłami z dodatkiem Gothic 2 Brakuje" szukałem. Dokładny komunikat to:

"Wejście Procedury _AIL_set_3D_room_type@8 nie zostało znalezione w C/ Program Files (x86)\JoWood\Gothic II\System\Gothic2.exe

Szukam aktualnie na Anglo, Niemiecko i Polsko języcznych stronach ale Angielskie mówią o grach o których nawet nie słyszałem bądź o Gothic 3, Niemieckie sugerują tylko reinstalacje a ja to robiłem kilka razy wcześniej z powodu brakujących plików i wolałbym tego kolejny raz próbować dopiero przy wyczepraniu innych opcji, bo zwyczajnie mam zszargane nerwy przez problemy z Gothicem a wcześniej z kilkoma innymi starszymi grami.

Gra zakupiona na Steam (z powodu języka dostępnego). Wcześniej brakujące pliki to : binkw.32 bugslayerutil show32 vdfs32.g.dll mss32 Wszystkie z dopiskiem dll

Kiedy je pozyskałem okazało się że brakuje mi innego pliku który uniemożliwia włączenie. Ściągnięcie patcha i pliku SHW32.DLL i wpakowanie ich rozwiązało problem. (patch konkretnie gothic2_vdfs-patch.exe nie mogę znaleźć linku do strony ale była po Niemiecku więc większości pewnie nie pomoże. Ale jak potrzeba to poszperam!)

Powoli kończą mi się pomysły, specem nie jestem i po prostu robie co mogę i co mi na logikę przyjdzie do głowy + to co wujek Google podpowie, ewentualnie kuzyn / kuzynka randomowe forum. Coś, ktoś? Ślicznie proszę z uśmiechem

Wpadło mi jeszcze do głowy że ten problem możę być nie powiązany bezpośrednio z Gothic NK. Ale szperając w internecie znalazłem prośby o pomoc nie dotyczące Gothic online. Stąd ten temat tutaj.
  • comment_8iky8hnKY1Y4qnWxWfcChyocOdq5KGQv.jpg
Odpowiedz
← Gothic

Wejście Procedury - Pomocy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...