[Torment] Problem z Kamienicą Zbójców

Witam,

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Planescape Torment. Powoli przechodzę grę i zauważyłem, że jedno zadanie ciągle widnieje w moim dzienniku jako aktywne. Chodzi o zadanie "Znajdź klucz i wyjdź z Kamienicy". Znalazłem klucz, wyszedłem z kamienicy (kierując Anną w "trybie" ukrycia) i posunąłem już grę nieco do przodu. Status zadania nie ulega jednak zmianie.

Czy ktoś miał może podobny problem i wie jak to naprawić.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Odpowiedz
Niestety, nie pamiętam. Rozumiem, że zbójców pozostawiłeś przy życiu. Wróciłbym tam na wyższym poziomie, kiedy eliminacja ich nie będzie zbyt trudna. Może to rozwiązać problem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia sobota, 30 grudnia 2017, 14:11 napisał

Niestety, nie pamiętam. Rozumiem, że zbójców pozostawiłeś przy życiu. Wróciłbym tam na wyższym poziomie, kiedy eliminacja ich nie będzie zbyt trudna. Może to rozwiązać problem.


Tak, zbójców pozostawiłem przy życiu. Taka zresztą wydawała mi się idea tego pobocznego zadania.

Wyczytałem jeszcze, że po wyjściu z Kamienicy powinienem był spotkać Sybillę, która powiedziała mojej postaci o klucza, ale i ona się nie pojawiła.

Chyba faktycznie będę musiał wrócić do Kamienicy Zbójców. Mam nadzieję, że z Klątwy będzie taka możliwości.

Dzięki za chęć pomocy :-)
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z Kamienicą Zbójców - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...