[NWN1] Bard łucznik kilka pytań

Witajcie, chcialbym zadac kilka pytan odnsnie swojej postaci - mianowicie w chwili obecnej to bard lvl 7 walczacy dlugim lukiem na dystans.
Na 8lvlu podstawowa premia do ataku wyniesie +6 wiec na 9lvlu bedzie mozliwosc zrobienia z niego mistycznego lucznika. Moje pytanie brzmi czy warto?
Jezeli zostane przy bardzie, dojdzie kilka bonusow od piesni na wyzszych poziomach i zaklecie okrzyku bojowego dajacego +2 do obrazen, poza tym ulepszona niewidzialnosc i kamienna skora ktore tez sa dobre.
Z drugiej strony mistyczny dostaje 1 do ataku i obrazen co 2 poziomy i mozliwosc miotania ognistych kul. Z drugiej strony zaczne wolniej zdobywac exp za kare dwuklasowosci..
W skrocie - chce walczyc lukami i nie wiem ktora droga okaze sie bardziej oplacalna biorac pod uwage wszelkie aspekty. Zostac przy bardzie czy zaczac rozwijac mistycznego lucznika ?

Ps mowa oczywiscie o zwyklejkampanii, a nie pvp


I drugie pytanie - ktory mniej wiecej poziom mozna zdobyc grajac w dodatki HoTU i ten drugi? Pamietam ze po oryginalnej kampanii mialem cos kolo 16-17 jak kiedys przeszedlem ale w dodatkowe nigdy nie gralem wiec nie wiem

Pozdrawiam
Odpowiedz
1) Warto
2) około 30
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Bard łucznik kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...