Nadchodzi Neverwinter Nights: Enhanced Edition


Studio Beamdog, znane z wstrętu do uczciwej pracy oraz robienia i żądania pieniędzy za coś, co modderzy robią za darmo od lat, ogłosiło swoją najnowszę produkcję. Tym razem na stół chirurga plastycznego trafi znane i ukochane "Neverwinter Nights" wraz ze wszystkimi dodatkami. Odświeżona wersja zaoferuje nam wiele nowości, na przykład obsługę wyższych rozdzielczości, jakość 4k, ulepszone efekty post-procesowe, zastosowanie najnowszych wersji Pixel Shader i wiele, wiele innych. Zmiany są tak wielkie, że aż... Ich nie widać.

neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced editionneverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition

Oprócz zmian graficznych Beamdog zapowiedział współpracę z kluczowymi członkami społeczności "Neverwinter Nights" w celu wprowadzenia do gry poprawek mających na celu ułatwienie życia graczom, mistrzom gry i modderom. Można też będzie liczyć na kompatybilność wsteczną – wszystkie zapisy, moduły, mody z oryginalnej gry będą bez problemu działały na Enhanced Edition. Znajdzie się także miejsce dla nieanglojęzycznych wersji gry – w tym oczywiście polskiej – oraz możliwość kupienia modułów premiowych jako DLC.

neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition neverwinter nights: enhanced edition class="lbox" data-gallery="nwn-ee">neverwinter nights: enhanced edition

Jeżeli jeszcze nie posiadacie swojego egzemplarza "Neverwinter Nights", zalecam jego jak najszybszy zakup. Gdy tylko Enhanced Edition pojawi się w sprzedaży, oryginał zniknie z wirtualnych półek.

Odpowiedz
"Jeżeli jeszcze nie posiadacie swojego egzemplarza "Neverwinter Nights", zalecam jego jak najszybszy zakup. Gdy tylko Enhanced Edition pojawi się w sprzedaży, oryginał zniknie z wirtualnych półek."

Stary Mit, jak Beamdog wydaje jakiegoś remastera to zawsze posiadamy dwie wersje czyli starą klasyczną i odświeżoną, tak jest w przypadku zakupu gry na GOGU, nie wiem jak jest na Steamie.
Odpowiedz
Gdyby chociaż zwiększyli odległość renderowania, to może warto byłoby rozważyć tą pozycję jak będzie na wyprzedaży w Biedronce. Inaczej nie ma najmniejszego sensu płacić około 20 EURO za mod na 4K.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Krasnal* dnia wtorek, 21 listopada 2017, 09:02 napisał

"
Stary Mit, jak Beamdog wydaje jakiegoś remastera to zawsze posiadamy dwie wersje czyli starą klasyczną i odświeżoną, tak jest w przypadku zakupu gry na GOGU, nie wiem jak jest na Steamie.

Owszem, ale cena będzie dużo droższa

Tak patrzę na te SS i oni jaja sobie robią? xD Tekstury poprawione to jakiś żart XD
Modele nic w ogóle nie ruszane XD
Texturpacki fanowskie lepiej odświeżają grę

Nie dawno neverwinter nights 1 można było mieć za free na gog z dodatkami

Z cyklu jak się nie narobić aby zarobić
Odpowiedz
Ja mam wersję pudełkową diamentowej edycji neverwinter nights i hula naprawde super windows 10 dlatego pytam się. Czy do kurwy nędzy Beamdog nie potrafią zrobić coś własnego.
Gdyby chociaż zrobili ulepsszyli aurorę tak jak zrobił to cd projeckt red przy wiedźminie, to się nazywa lenistwo i wyciąganie kasy.
Odpowiedz
W tym wszystkim jest jedna dobra wiadomość. Wciąż nie odnaleziono kodu IWD 2.
Odpowiedz
Pewnie i tak kiedyś dokupię i ee NWN na promocji za jakieś 20 złoty no do 30 byłbym gotów wydać.
Odpowiedz
Własnie chciałem odświeżyć sobie NWN, ale ciagle mnie cos odwodziło od tego pomysłu. Może wkońcu nadaży się okazja!
Odpowiedz
Wreszcie szansa na moduły premium, ale mam nadzieję, że nie tylko te w ramach Kingmakera, ale też pozostałe.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mogli chociaż na silnik z "dwójki" przenieść, ale łatwiej i taniej zrobić reedycję z rebrandingiem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik mbwrobel dnia środa, 22 listopada 2017, 12:14 napisał

Mogli chociaż na silnik z "dwójki" przenieść, ale łatwiej i taniej zrobić reedycję z rebrandingiem.

No wiesz, to jest zbyt dużo roboty dla nich XD
Odpowiedz
Ty ale jedynka na silniku dwójki byłaby świetna. To niech jeszcze na niego BG przeniosą i parę innych tytułów
Odpowiedz
Edycja Rozszerzona - rozszerzyli pudełko o swoje logo.
Odpowiedz
Czekaj grafiki nie poprawiamy... Czuję że niedługo jak z pewna gra z odległej galaktyki się to skończy.
Odpowiedz
Padłem...Jeśli nie poprawili grafiki, to co oni właściwie tam ulepszyli...?
Odpowiedz
Gra Enhanced Edition, nowa cena stare błędy, wygląd, mody, które weźmiemy od ich twórców. Ogółem NWN miało świetny system gry online z innymi graczami, pewnie go popsują. xD
Odpowiedz
← Nowości

Nadchodzi Neverwinter Nights: Enhanced Edition - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...