[W3] Sam się odinstalował

Witam serdecznie, może od razu przejdę do sedna. Po partyjce w wiedźmina inaczej spędziłem czas, wróciłem dosłownie naście minut temu chcąc jeszcze sobie pograć i widzę że Wiedźmin 3 Dziki Gon jest odinstalowany. Ma ktoś jakieś pomysły z czym to możę być związane?!

Wcześniej występowały inne problemy ale są raczej niezwiązane z tym tutaj bo występowały w innych grach i dużo wcześniej. Gra czasem się wyłączała przez przeciążenie procesora (mimo że kiedyś był dobry, żadnych wirusów ani nic takiego nie ma).

Pomocy?
Odpowiedz
W sumie nie wiem co napisać. Odinstalowana tak, że zniknął cały folder czy tylko skrót na pulpicie? Puszczałeś jakiegoś antywirusa lub coś w ten deseń?
Odpowiedz
Antywirusa puściłem kilka dni wcześniej więc wątpie że to jego wina. Wiedźmin całkowicie się odinstalował tak jakbym ja to zrobił. Jedyne co się zachowało to: Screeny i zapisy bo są w chmurze steam.

Gre zainstalowałem ponownie, może nie powinienem był w kwestii tego problemu ale byłem zdenerwowany i nie pomyślałem o tym i pozwoliłem mu się po prostu instalować przez noc.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Sam się odinstalował - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...