[NWN1] [Pomoc] Czy zręczność jest potrzebna wojownikowi?

Czy zręczność jest potrzebna wojownikowi? A jak tak to dużo czy nie?
Zależy od typu wojownika - jeśli zamierzasz walczyć w najcięższych zbrojach, to nie ma sensu posiadanie większej zręczności jak 10, bo zbroje ograniczają bonus za zręczność Chyba że chcesz wziąć potem klasę mistrza oręża, to trzeba mieć zręczność chyba 13 o ile dobrze pamiętam
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Wojownika można wyszkolić na zarąbistego łucznika, w takim przypadku zręczność JEST potrzebna I to dużo

P.s. Jaki fajny nick "ja"
To pay the price of being hell bound...

Cytat

Chyba że chcesz wziąć potem klasę mistrza oręża, to trzeba mieć zręczność chyba 13 o ile dobrze pamiętam


Zgadza się - trzeba mieć zręczność i inteligencję na 13. Sama zręczność wojownikowi nie jest tak potrzebna jak siła. Tylko w przypadku, kiedy decydujesz się na zrobienie z niego lekkozbrojnego łucznika możesz ładować punkty w tę właśnie cechę.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Dokładnie. Bo jak dla mnie wojownik z tarczą to tracenie jednej ręki na parę punktów klasy pancerza . Jak da sie dwie bronie i kilka atutów na zmniejszenie kar to można grać. Także dla wojownika obowiązkowo 15 zręczności!
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...